woman male like reply
Sorular

Sevgilim pugb oynarken onu korumadım diye benden ayrıldı, sizce ne yapmalıyım?

Yine guzel bir gündü ve silahlarimizi lootumuzu toplamis sevgi sozcukleri yineleyerek alana girmeye calisiyorduk. Sevgilim ilk olarak arabayi ben kullanacağım dedi ve bende izim verdim. Bir ev gorundu iceri siper almamiz gerektigini soyledim.

North-west yonunden 4 kisilik dusman ekibi bizi makineli tüfeklerle darlıyordu. Düşmanın birinde M24 marka ve 4 km menzilli dürbünlü harp silahı vardı. Kamuflajlı bir şekilde susturucu takılı ateş ediyordu. Vedat yine evin icine saklanmış düşmanın ateş seslerinin kesilmesini bekliyordu. Ben ise direk atağa geçmiş ve kar98K marka 7.62 mm çapında olan silahimla 2 kişiyi çoktan vurmuştum. Kalan 2 kişi sevgilimi vurup bayılttilar. Vedat hala evin icinde bekliyor ve afk numarasi yapiyordu( sahtekar vedat)

Koşmam gerektiğini anladım. Sis attım açikta duran sevgilime ve surunmeye basladim. Ancak dusman sevgilimi yem olarak koymuş makineli tufeklerle vurmak için benim gelmemi bekliyordu. Sevgilime bu durumu izah edince bana " sen nasil erkeksin beni kurtar" gibi seyler soyluyordu. Sinirlenmis ve canı bitmek üzereydi. Ölmek pahasina kostum dusmanin ustune. Bu sirada sevgilim sinirli sekilde bana birseyler (küfür hakaret karişik) soyluyordu. Sakinligimi korudum Dusmanin diğer ikisini yere serdim ve sevgilimi kurtarmaya gittim. Her şey için cok gecti. Vedat hala evde afk numarasi yapiyordu yanina gidip sahtekar hain dedim ve birden afk numarasi yapan kisi canlandi. Bana bomba atip utanmadan öldürdü. Sevgilim onu korumadigim ve kurtarmadigim icin ise  benden ayrildi. Sizce ne yapmaliyim? :(