woman male like reply
Haberler

İBB TV'nin Logosu Değiştirildi, Yeni Tasarım LGBT Bayrağını Andırdığı Gerekçesiyle Eleştirildi!

İBB TV'nin logosunda değişiklik yapıldı. Yapılan düzenlemeye göre eski logodaki cami ambleminin rafa kaldırıldığı, yeni ve renkli bir içerik oluşturulduğu gözlenirken sosyal medya kullanıcıları logonun yeni halini LGBT bayrağına benzeterek basta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere tüm İBB ekibine tepki gösterdi.

İBB TV'nin yeni renkleri LGBT'ye benzetildi

İBB TV'nin logosunda değişikliğe gidildi. Eskiden içeriğinde klasik bir cami barındıran ve tasavvufi bir hava estiren logo şimdilerde rengarenk bir havada ilerliyor ve sosyal medya kullanıcılarının tabiri ile LGBT bayrağını andırıyor.

İBB TV yeni renkleri ile gündemde

Dinin istismar edilmemesi gerektiğine bunun yanında insanların kültürlerini, inançlarını kullanarak oy toplamanın yersizliğine her fırsatta değinen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İBB TV'nin logosundaki camiyi atıp logoya nefes aldırmış. Renkli bir logoya ev sahipliği yapan İBB TV yeni çehresiyle izleyenlere gülümsüyor.

Ekrem Imamoğlu'nun yanıtı merak konusu

Ekrem Imamoğlu'nun İBB TV'nin logosunda oynama yapması gündeme bomba gibi düştü. Twitter'da Trend Topic olan değişiklik LGBT bayrağını andırdığını düşünenler tarafından sert elestirilere zemin oldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Imamoğlu'nun eleştirilere vereceği yanıt merak konusu.

#LGBT
#İBB TV
#Ekrem İmamoğlu