woman male like reply
Düşünceler

Üsküdar Anadolu 1908 Spor Kulübü Başkanı Mustafa Dereci, Futbolculara Yönelik Üslubuyla Eleştiri Oklarının Hedefi Haline Geldi

30 yılı deviren Üsküdar Anadolu 1908 Spor Kulübü’nde sular durulmuyor. Başkan Mustafa Dereci’nin üslubuyla olay olduğu takımın ligden çekilip çekilmeme sorunsalı henüz netlik kazanmadı.

Üsküdar Anadolu 1908 Spor Kulübü Başkanı Mustafa Dereci eleştiri oklarının hedefi haline geldi

Üsküdar Anadolu 1908 Spor Kulübü Başkanı Mustafa Dereci, Futbolculara Yönelik antipatik üslubu ve tehditkar ültimatomuyla futbol severler ve sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Dereci'nin futbolcuları teşviki (!) olay oldu

Üsküdar Anadolu 1908 Spor Kulübü Başkanı Mustafa Dereci’nin futbolcuları teşviki sosyal medyayı sallıyor (!) Futbolcuları antrenmana hazırlamak için itham dolu bir üslup takınan Dereci, kullandığı dil yönüyle tepki çekmeye devam ediyor.

Dereci, antipatik bir temayla başarı çitasının yükseleceğini zannediyor

30 yıl evvel İstanbul’un Üsküdar ilçesinde kurulan spor kulübünde başkanlık yapan Mustafa Dereci kendisi gibi düşünmeyen futbolculara parmağını sallayarak tehditler savurdu. Bu şekilde antipatik bir temayla takımın başarı çitasının yükseleceğini düşünen Dereci’yi binlerce fanatik yuhalıyor.

Spor Violetta 4 yil önce 0 0