woman male like reply
Düşünceler

Twitter'ın Gergin Ve Asabi Teyzesi İlknur Arık!

Her çeşit insanın kendini özgürce ve rahatça ifade edebildiği en büyük sosyal medya uygulaması olan Twitter'da şu günlerde İlknur Arık adlı kullanıcının adeta gazabına uğramış durumda. Gördüğü her tweet'e muhakkak bir yorumu olan İlknur Arık'ın verdiği ve cevaplardan ve paylaşımlarından oldukça gergin birisi olduğu ortaya çıkıyor.

İlknur Arık'ın herkese bir cevabı var!

Ülkece hassas olduğumuz günlerden geçtiğimiz için mi bilinmez bu aralar pek çok vatandaşımız oldukça gergin ve asabi. Onlardan biri olduğu düsünülen İlknur Arık isimli Twitter kullanıcısı adeta Twitter'ı kırıp geçiriyor. Kendisi ünlü ünsüz herkese verdiği iğneleyici cevapları ile çok konuşulanlar arasına girmeyi bile başardı.

Gerçekleri saklamadan yazan İlknur Arık!

Magazin sayfalarınin ünlüler hakkında yaptıgı haberlere kayitsız kalamayan ve kendi düşüncelerini en sert sekilde belirten İlknur Arık, şimdilerde pek çok Twitter kullanıcısınin idolü olma yolunda aday.

Her an her yerden bir İlknur Arık yorumu çıkabilir

Yaptığı paylaşımları ve üslubu ile oldukça aksi ve gergin biri olduğu gözlemlenen İlknur Arık, twitterın aktif kullanıcıları arasında yer alıyor. Dolayısıyla her paylaşima bir yorumu olan İlknur Arık'la her an karşılaşmanız mümkün.

Twitter'ın en sevilen teyzesi!

Şimdiden nerdeyse bütün twitter kullanıcılarını etkisi altına alan İlknur Arık yorumları en sevilenler arasına girdi. Kısa zamanda twitter gündeminde tt olacağı bile düşünülen İlknur Arık diğer kullanıcıların da yoluna ışık tutuyor.

Eğlence Petunya 2 hafta önce 0 0