woman male like reply
Düşünceler

Twitter Mizahşörlerinin Dilinden Çocuklara Yönelik  En Komik Tweetler

Ailelere yönelik olarak yapılan paylaşımları ele alıp çocukları es geçmek olmaz değil mi? O zaman çocuksu sevimliliğiyle ince tebessümü birleştiren paylaşımlara doğru uzanalım.

Aslında söylemek istediğim "Başka bir şey yapamıyor, söylediğim çok iyi yapıyorsun."

Aslında söylemek istediğim istediğim "Salatadan başka bir şey yapamıyor." olsa da söylediğim "Çok güzel salata yapıyorsun" oluyor. Ne dersiniz daha bu yaşta kıvrak bir zekaya sahip değil mi?

Boş yapma çay yap

9 yaşındaki kız kardeşine sevgisini ifade ettikten sonra "Boş yapma" yanıtını alacağı kimin aklına gelir. Eee zamane çocukları da böyle, devir değişti.

Acımasızlığın böylesi

Çocuk saftır, masumdur. Büyüklerin her söylediğini gerçek sanar. Yalan söyleyeceği akıllarına dahi gelmez. Bu yüzden aslında komik olan durum minik yüreğin gözyaşlarını düşününce içimi burktu.

Baş döndüren dolgun saçlar

Eğer siz de böylesine parlak, bakımlı ve farklı saçlara sahip olmak istiyorsanız bu ablaya ulaşın. Baş döndüren dolgun saçlar yalnız minik kardeşlerin hakkı değil kuaför salonu mu açsa acaba?

6'lık melankolik

Kuzen Eren Firuze sana bir beden büyük. Başka şarkılar dinlesen daha iyi olur sanki. Çünkü 6 yaşında Firuze dinleyip triplenmek pek alışık olduğumuz bir manzara değil.

Salla, salla vur duvara

Çocukların hız anlayışları büyüklerden farklı. Onlara göre ne kadar hızlı, o kadar keyifli. Dedesinin de hızlı sallanmaktan keyif alacağını düşünerek böyle davranıyor olmalı. Yalnız bir sorun var: Dedesi pek de pek de keyifli görünmüyor.

Dadadadaaam işte geliyor Özel Harekat

Çocuk yürüteçte Özel Harekat Timi edasıyla havalı duruşuyla salınarak ilerleyip kapıdan geçince "Özel harekat" alarmıyla bu Twitter kullanıcısı ülkeyi ayağa kaldırıyor.