woman male like reply
Düşünceler

Tinkerbell Önerdi, Biz Denedik! Oksizinc Pomat Kreminin Kritiğini Yapıyoruz!

Yaklaşık olarak 4 hafta önce sevgili üyemiz @Tinkerbell bizi Oksizinc Pomat adlı kremle tanıştırmıştı. Kendisinin deneyimlerini ve kremin etkilerini de göz önüne alarak düzenli kullanımda ne kadar fayda sağladığını görelim dedik ve sonuç harika! "Kesinlikle denemelisiniz." diyerek kefil olabileceğimiz bir krem. :) O halde hemen yaşanan gelişmelere ve birkaç püf noktaya göz atalım. :)

Oksizinc Pomat hangi sıklıkla, ne şekilde uygulanmalı?

Kremin yapısı biraz yoğun. Ondan dolayı geceleri yatmadan önce nohut büyüklüğünde alarak yüzünüzün tamamına veya sadece sivilce olan bölgeye uygulamanız yeterli oluyor. Yastığınıza havlu koymanızı tavsiye ederim. Çünkü gece ister istemez hareket ediyorsunuz ve yüzünüzdeki krem yastığınıza vs bulaşıyor. Kokusundan dolayı da bu durum sizlere rahatsızlık verebilir. Sürüp uyuduktan sonra sabah uyandığınızda köpükleyerek cildinizi temizleyebilirsiniz. Kremin yağlı yapısından dolayı direkt suyla geçmiyor, ondan dolayı köpük daha arındırıcı oluyor.

Sivilceleri anında sönümlüyor!

Sivilcelerle çoğu kişinin başı derttedir. :) "Sivilcelerimden nasıl kurtulabilirim?" sorusunun kesin cevabını bulmak için saatlerce Google'da gezen arkadaşlarımız var... Kesin çözümü ise bu kremle bulduk. Özellikle aniden sivrilen sivilcelerinizin çıktığı noktaya bu kremden bir miktar uygularsanız sabah uyandığınızda söndüğünü göreceksiniz. Genel anlamda ise -ben 1 aydan fazla oldu deniyorum- sürekli kullanımda ciddi bir faydası var. Gözle görülecek şekilde etki ettiğine inanabilirsiniz.

Cilt gözeneklerini sıkılaştırmada yeni dönem!

Kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren bu söylediğimi fark edeceksiniz. Yıkadıktan sonra parmağınızı cildinizde hafifçe gezdirin; pürüzsüz... O, gözünüze kocaman gelen deliklerden kurtulacaksınız. :) Binbir çeşit tonik, maske, karışım derdinizi de bu sayede halletmiş olacaksınız.

Krem içeriğinde bu kadar faydalı olan nedir?

Oksizinc Pomat'ın içeriğinde; çinko oksit, A ve D vitaminleri açısından zengin natürel balık yağı ve vazelin içeriyor. Diğer maddeler biraz tıbbi kaçtığı için sizi sıkmak istemedik ama bunlar, kremin etken maddeleri. Kokusunun biraz ağır olmasının nedeni de balık yağı zaten. :) Ben, sivilceyle ilk mücadelemi doktor tavsiyesiyle çuha çayı ile kabak çekirdeği yiyip içerek verdim. Kabak çekirdeğindeki çinko miktarından dolayı böyle bir şey denetmişti bana. Bu kremin de özü o aslında.

Fiyat minimum, etki doople maksimum...

Bu kremi, eczanelerden veya kozmetik ürünleri satan mağazalardan 15 TL karşılığında temin edebilirsiniz. Fiyatını duyduğumda ayrı şaşırmıştım zaten. Etkilerini gördüğünüzde ise bu şaşkınlık ikiye, üçe, beşe katlanacak. :)

#kırmızıbaret