woman male like reply
Düşünceler

Tek Kart İle Tarot Falı Baktırmak İsteyenler Koşsun!

Hepinize merhabalar canlarım. Bundan böyle her akşam saat 20:00 ve 22:00 arası sizlerle olacağım. Eğlence ve hobi amaçlı olarak tarot falı bakıyorum. Bu yeteneğimi sizlerle de paylaşmak istiyorum. Daha önce baktıklarım beni bilirler :)

Hislerim kuvvetlidir

Ben bunu bana bahşedilen bir yetenek olarak görüyorum. Beni tanıyanlar bilir söylediklerim genelde çıkar. Yine de kesinlikle eğlence amaçlı olduğunu aklımızdan çıkarmayalım.

Bana neler sorabilirsiniz ve tek kart ile nasıl olur?

Sevdiğim kadın/erkek beni terk etti ve geri dönecek mi? Hayatıma ne zaman birisi girecek? İş hayatımda beni neler bekliyor? gibi basit sorularınıza tek kart açacağım ve kartı size yorumlayacağım.

Genel kurallar nelerdir?

Tek kartlık tarot açılımı sadece nedenben üyelerine özeldir ve ücretsizdir. Tek yapmanız gereken üye değilseniz, üye olup bu düşüncenin altında sorunuzu sormak. Özel mesaj ile bakmıyorum ama site yönetimi kabul ederse mağazaya eklenecek genel tarot bakımını puanlarınızla ücretsiz alabileceksiniz. Böylece tüm kartlarla genel bir tarot falı bakacağım ve yine tamamen ücretsiz.

Eğlence amaçlı olduğunu unutmayın ve sorularınızı heyecanla bekliyorum . Her akşam 20:00 - 22:00 arası görüşmek dileğiyle, mutlu kalın :)