woman male like reply
Düşünceler

Sosyal Medya Platformlarında Ücretsiz Alışverişin Tek Adresi: NB Mağaza

Sosyal medya platformlarında alışılmış bir durum değildir istediğimiz ürünleri bulabileceğimiz bir mağazanın olması. Hele ki bu mağaza tamamen ücretsiz olursa bunu internet aleminin neredeyse hiçbir köşesinde göremeyiz. Fakat sosyal medya platformlarına yeni bir soluk getiren, bilgi ve sosyal paylaşım platformu NedenBen yine bir yenilik yaparak TAMAMEN ÜCRETSİZ olan mağazasını üyelerinin hizmetine açtı.

Peki NB Mağaza nedir ve nasıl alışveriş yapılır?

NB Mağaza Nedir?

NB Mağaza yalnızca üyelerinin alışveriş yapabildiğini, onlarca ürünün yer aldığı, sitede keyifli vakit geçirirken kazanılan puanların aynı zamanda alışveriş imkanı tanıdığı bir NedenBen platformu.

NB Mağaza'da hangi ürünler var?

NB Mağaza ilk etapta 8 kategori ve 80 farklı ürün ile açıldı. Bununla birlikte bu kategorilere ve ürünlere her geçen gün yenileri eklenerek ürün yelpazesi fazlasıyla gelişiyor.

NB Mağaza'da Güzellik ve Bakım, Bilim ve Teknoloji, Anne ve Bebek, Hayvanlar Alemi, Spor, Tatil ve Seyahat, Kültür ve Sanat, son olarak Sosyal Sorumluluk Projeleri yer alıyor.

NB Mağaza'yı nasıl kullanabilirim?

NB Mağaza'dan faydalanmak için tek koşul sitemize üye olman. Bununla birlikte sitede paylaşım yaptıkça kazanacağın SP puanları mağaza'da hiçbir ücret ödemeden harcayabileceksin. Peki kargo ücreti mdeyecek miyim? sorusu aklına takılırsa; tabii ki vermeyeceksin. NB Mağaza'dan yaptığın tüm alışverişlerde tüm masraflar NedenBen sitesine aittir. Siz sadece üye olup sitenin keyfini çıkarın, NB Mağaza'dan yaptığınız alışverişler de bizim size hediyemiz olsun.

NB Mağaza'dan alışveriş yapmak için kurallar neler?

Sitemize üye oldunuz ve beğendiğiniz ürün için yeterli SP puanı elde ettiniz. Uymanız gereken tek kural, ürünün siparişini vererek beklemek.

Sipariş vermek için hangi adımlardan geçeceğim?

NB Mağaza'ya giriş yapıp beğendiğin ürünü seçiyorsun. Ürün detayına girdiğinde "satın al" butonuna tıklıyorsun. Kargo için gerekli olan isim soyisim, telefon ve adres bilgilerini yazıp satın al butonuna tıklıyorsun. NB Mağaza'dan sipariş vermek bu kadar kolay.

Ürüne nasıl yorum yapabilirim?

NB Mağaza'dan bir ürün aldınız ve o ürün hakkında düşüncelerinizi belirtmek istiyorsunuz. Ürün detayına tıklayın ve satın aldığınız ürünün altında size özel açılacak olan ekrandan yorumunuzu dilediğiniz gibi yazabilirsiniz.