woman male like reply
Düşünceler

Son Zamanların En Bomba İfşa Eden/Edilen Ünlüleri

Son zamanlarda artan ifşa olaylarını bir araya topladık. DM'den veya başka yollardan birileriyle iletişime geçen veya geçmeye çalışan ünlülerin ifşaları sosyal medyada etiket olmuş durumda. Özellikle bazı kadınlar tarafından ifşa edilen ünlü sayısı o kadar fazla ki bu konunun yeni bir akım şeklinde doğması bekleniyor. Hiç beklenmedik isimlerin bir anda ifşalandığını görüyorsunuz... Ünlülerin alemine damga vuran birbirinden çılgın ifşalar yazımızın devamında...

1. Rinda Jemines ve futbolcuların ifşası

Rinda Jemines kullanıcı isimli bir Türk, yabancı taktiğini kullanarak birçok futbolcuyla konuşmuştu ve bu mesajları da ekran görüntüsü alarak ifşalamıştı. İfşalanan isimler arasında Fenerbahçe'de oynayan Tolgay Ali Arslan, Trabzonspor'da forma giyen Abdülkadir Parmak, yine Trabzonspor'da oynayan José Ernesto Sosa, Beşiktaş'ta görev alan Mohamed Elneny ve Galatasaray'da oynayan Christian Luyindama yer alıyordu.

İlgili haberin detayları için buraya tıkayınız.

2. Dorukhan Toköz'ü ifşalayan Enise Sude

Ünlü isimlere futbolcuların eklendiği ifşa dünyasındaki son gelişme Dorukhan Toköz cephesinde yaşandı. Toköz'ün, Instagram'da Sude isimli bir kadına attığı mesajlar ifşalandı. Toköz, Türk olup olmadığını sorgulamak için attığı mesajların bir storyde yer alacağını bilseydi kesinlikle yapmazdı diye düşünüyoruz. İfşanın devamı de şu şekildeydi;

Dorukhan Toköz, Beşiktaş'ta oynayan bir orta saha oyuncusudur. Aynı zamanda Türk milli futbolcusu olan Toköz'e epey eleştiri içerikli yorumlar yığılmış durumda.

İlgili haberin devamı için buraya tıklayınız.

3. Eda Gökçen Kaya'dan Ömer Bayram ifşası

Galatasarayın deneyimli orta saha oyuncusu Ömer Bayram'ın Eda Gökçen Kaya isimli bir kadına attığı mesajlar gündeme bomba gibi düşmüştü. Asıl bomba ise Ömer Bayram'ın aynı konuda daha önce de ifşalanmasıydı. Eda Gökçen Kaya'nın paylaştığı ifşadaki not ise herkesi gülümsetmişti, "İfşa sırası bende miymiş?" Öncesinde de banucettin kullanıcı isimli bir kadınla aynı olayı yaşayan ancak ifşalanmayan Ömer Bayram bu ifşayla epey sallanmış olsa gerek.

İlgili haberin devamı için burayı tıklayınız.

4. Akasya Yaşaroğlu'nun Rafet El Roman ifşası

Kendisinden 27 yaş küçük genç kıza sosyal medyadan mesajlar atan Rafet El Roman, mesaj attığı genç kız Akasya Yaşaroğlu tarafından ifşalanmıştı. New York'ta yaşayan iç mimarlık öğrencisi olan Yaşaroğlu, kendisine mesaj atan 51 yaşındaki Rafet El Roman'ı aldığı ekran görüntülerini paylaşarak ifşa etmişti. Rafet El Roman daha öncesinde de Özbeklere benzettiği fitness eğitmeni Şule Balmak tarafından ifşa edilmişti. İkinci kez aynı olayı yaşayan Roman'a gelen tepkiler oldukça sertti.

İlgili haberin detayları için burayı tıklayınız.

5. Cristiano Ronaldo ile Cansu Taşkın ifşası

Juventus'ta forma giyen başarılı ve ünlü forvet Cristiano Ronaldo'nun, Türk manken Cansu Taşkın'a mesaj yoluyla "Send me number." yazıp göndermesi herkesi hayrete düşürmüştü. Futbol camiasının alabileceği en büyük ifşalardan birisi olsa gerek... Sosyal medya fenomeni Danla Bilic de futbolcuları bu olaya özenerek tiye almıştı. Cansu Taşkın'ın bu mesaja ne cevap verdiği ve sohbetin nasıl şekillendiği ise henüz bilinmemekte...

6. Mario Balotelli'nin kadınlarla olan ifşası

DM yoluyla ifşalanan ünlü ve sporcu arkadaşların başında Cristiano Ronaldo'dan sonra gelen ilk isim de Mario Balotelli olsa gerek. Gana asıllı İtalyan millî futbolcu Balotelli, futbol çapında duyulmuş ünlü isimlerdendir. Kadınlara sosyal medyadaki Direkt Mesaj yoluyla mesajlar atan Balotelli, iki kadın tarafından fena şekilde ifşalanmıştı.

7. Duygu Özaslan'ın Mehmet Ali Erbil ifşası

Çektiği makyaj videoları ile fenomen olan Duygu Özaslan, paylaştığı ekran görüntüsüyle ünlü şovmen ve sunucu Mehmet Ali Erbil'i rezil etmişti de diyebiliriz. Birçok kez evlenip boşanmış olan Erbil'ın Özaslan'a attığı mesajlara kimse anlam veremedi. Özaslan, önce Erbil'i ifşaladı ardından da arkadaş çevresiyle Erbil'in yolladığı mesajlara güldükleri sohbetlerin ekran görüntülerini alıp paylaşmıştı.

8. Kısmetse Olur Cansel'in Arda Turan ifşası

Önce Avrupa'ya giderek ciddi takımlara imza atan ardından şarkıcı Berkay ile olan kavgasıyla alevlenen ve şu anda Galatasaray'a döneceği dedikodularıyla anılan Arda Turan'ı, Kısmetse Olur yarışmasındaki Cansel Çördük ifşalamıştı. Cansel'in aldığı ekran görüntüsünü Instagram hesabındaki story kısmından yayınlamasıyla ortalık fena karışmıştı.

#kırmızıbaret