woman male like reply
Düşünceler

Severek Ayrılanlar Buraya! Unutamadığınız Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları!

Aşk her insanın en az bir kez yaşayacağı bir duygudur. Ayrılık, her ilişkinin yaşayacağı bir sondur. Bu bazen mecburiyet bazen de ortak karar olabilir. Kararın nasıl alındığı önemli olmaksızın eski sevgiliyi özlemek herkesin yaşayabileceği bir durum. Eski sevgiliyi unutamamak pek sorun gibi görünmez lakin eski sevgiliyi özlediğinizde eski sevgiliyi geri getirme duası okuyabilir, eski sevgiliyi geri getirme büyüsü yapabilirsiniz. Ama bunlar da çocukça çabalardır. Bir de eski seviliyi geri döndürmede 14 gün kuralı var ki bu da pek geçerli bir yöntem değil. Bu yüzden eski sevgiliyi geri getirmek, eski sevgiliyi geri döndürmenin yollarını bilmekten geçer.

İşte eski sevgiliyi geri döndürmenin kesin yöntemleri!

Onun geri dönmesini istiyor muyum?

Kendinize sormanız gereken ilk soru budur. Eğer eski sevgiliyi geri döndürme konusunda emin değilseniz bu yazının kalan kısmında sizi ilgilendiren bir bilgi yok demektir. En önemli aşama eski sevgiliyi gerçekten geri isteyip istemediğinize karar vermektir. Eğer onu gerçekten geri kazanmak istiyorsanız yolun yarısını tamamladınız demektir.

Hatalarınızı kabul edin

Hatalarınızı mutlaka kabul etmelisiniz. Bunun için bir süre düşünün. İlişki boyunca olumlu neler yaptım? Olumsuz neler yaptım? Onu nasıl kırdım? Ortak hatalar neler? Ortak mutluluklar neler? Bu soruların tümünü yanıtlayın ve cevapları bulun. Neden bitti sorusunun cevabını bulmak size hatalarınızı telafi etme imkanı verecektir.

Hatalarınızı kabul ettiğinizi ona hissettirin

Hatalarınızı kabul ettiğinizi ve buna çözüm aradığınızı ona mutlaka hissettirin. Neden bitti sorusunun cevabını bulduğunuzu fark eden eski sevgiliniz mutlaka size doğru bir eğilime başlayacaktır. Çünkü sorunları çözülmüş bir ilişkiden geri kalan tek şey mutluluktur.

Mutlu görünün ama kalbinizdeki yarayı ona gösterin

Eski sevgiliniz sizin mutlu görünmenize dayanamaz ama mutsuzluğunuz da onu üzer. Eski sevgililerin yaşadığı en büyük çelişki budur. Siz mutlu görünüp içinizde acıyı hala yaşadığınızı gösterebilirseniz onun çelişkisine çözüm oldunuz demektir. Bu da mutlaka önemli bir adım olur sizin için.

Ortak arkadaşlarınızı köprü yapın

Ortak arkadaşlar her zaman eski sevgiliniz ile aranızdaki köprüdür. Ortak arkadaşlarla olan bağı koparmamak eski sevgiliyle olan kapıyı her daim açık tutmak demektir. Ortak arkadaşlarınızın gönlünü hoş tutun, onlar da sizin eski sevgiliniz ile olan bağınızı her daim canlı tutsun. Hatta yeniden birleşme aşamasında büyük faydalarını da görebilirsiniz.

Eski sevgiliniz için neler yapabileceğinizi gösterin

Eski sevgiliniz ile ilgili konularda fedakarlık yapın. Aynı hataları yapmayacağınıza dair garanti verin ve değişin. Değiştiğinizi hissettirin. Onun için bir şeyler yapabileceğinizi gösterirseniz o da sizinle olan ilişkisini olumlu yönde gözden geçirecektir.

Rahatsız etmeden kısa mesajlar atın, iletişime geçin

Eski sevgiliniz ile aranızdaki mesafeyi kısa tutmayın. Ara sıra kısa ama öz güzel mesajlar atın. Onun kalbini tekrar ısıtmalısınız ki ilişkinizi kurtarmayı yeniden düşünsün. Onu unutmadığınızı ve onu özlediğinizi mutlaka gösterin.

Onu hala çok sevdiğinizi son kez söyleyin

Onu ne kadar sevdiğinizi yüz yüze söyleyin. Bunu söylemek için uygun fırsatı bulun ve söyleyin. Üstelik bunu yaparken küçük sürprizler mutlaka hazırlayın. İlk kez flört ediyormuş gibi aynı heyecanı yakalayacağınızı ona hissetirin.

Ve eski sevgiliniz artık yeniden sizinle!