woman male like reply
Düşünceler

Mersinli Cihangir Komutan, Nam-ı Diğer Kennedy Dayı'nın Tüm Tertemiz Delirme Videoları

Mersinli Cihangir, herkesin bildiği adıyla Kennedy dayı sosyal medyada uzun süredir konuşuluyor. Videolarında "Ankara ayağını denk alsın" sözüyle güldüren, tertemiz deliren yakıştırmasının ağa babası, kendini ölen Amerikan Başkanı Jhon Fitzgerald Kennedy yerine koyan Mersinli Cihangir'in tüm videolarını biraraya getirdik.

Ankara ayağını denk alsın

Başkanlık maşkanlık anlamam da Ankara ayağını denk alsın diyerek Türkiye'nin bir anda gündemine Mersinli Cihangir'in açıklamalarının devamı daha da ilgi çekici. Ben genel kurmay cumhurbaşkanı başbakanınızım, ben Amerikan'ın prezınt prezıntıyım diyen Mersinli Cihangir, açıklamalarındaki ciddiyeti ve elinden düşürmediği sigarasıyla oldukça seviliyor. Ankara beni bul, Tbmm 01 bulsun beni diyen Kenedy dayi hazineden pay istemeyi de ihmal etmiyor.

Sarı mikrofon Youtube kanalı için yaptığı açıklamalar takdire şayan

Holywood filmlerinden başlayıp, insanları paranın bozmasına konuyu getiren, oradan tekrar Ankara ve hazineye getiren Mersinli Cihangiraraba üretiminden futbolun dünya üzerindeki yönetimine kadar her konuya ayrı ayrı değindi. Ciddi biçimde mikrofonlara konuşan Kenedy dayı, aynı zamanda tüm medyanın da rektörü olduğunu açıkladı. Hazineye sahip olduğunu tekrarlayan Mersinli Cihangir 6 dakika boyunca izleyenleri güldürdü.

Superman'e diss atıp yerden yere vuruyor

Mersinli Cihangir'in el atmadığı sanırım bir tek superman kalmıştı. Ona da ayar vererek eksiği tamamlamış oldu. Sizin dedeleriniz nineleriniz bizim esirimizdi diyen Mersinli Cihangir, uçup bizim buraya geliyordunuz Osmanlı zamanında, plavın içine trietron koyun diye bize yalvarıyordunuz diyerek Superman'e ayar verdi. Mersinli Cihangir bu kez de HolyWood'un sahibi olduğunu açıkladı.

Charlie Chaplin'e Fransa'da 1960 yılında suikast düzenlendiğini iddia ediyor

Mersinli Cihangir yani Kennedy Dayı'nın iddiaları bitmek tükenmek bilmiyor. Şimdi de Charlie Chaplin'in kafasına 16 17 şarjör boşaltılarak 1960 1970 yıllarında Fransa'da suikast yapıldığını iddia ediyor. 1960'lı yılların daha yeni olduğunu belirtmesi de kenedi dayinin aslında kafasının geçmişe takılı kaldığını gösteriyor.

Kennedy ailesiyiz biz neresi var mı? Kennedy benim öz dedem!

Chikago'da Kennedy ailesini tanımayan yok ki kim tanımıyor kenedyi. Şikagoluyuz biz. Kennedy benim öz dedem. Suikaste uğrayan Amerikan prezenti Kennedy. Belçika tankları ile sokmadım mı insanları Türkiye'ye? Nereden geldi bu 70 miyon insan, ben getirdim. :D Ben Suudi Arabistan Kralıyım, Papayım, Amerikan pesidınt prezıntıyım, Pentagon'un başındaki insanım. Şakalaşacak insan mı arıyorsunuz diyorum Ankara'ya cevap vermiyor. Kılıçtan geçiririm. Bu tip açıklamaları ve kızgın tavırları ile Kenndy dayı nam-ı diğer Mersinli Cihangir'i sosyal medyada daha çok göreceğiz. :)

Burası Amerika, ben sahibiyim Amerika'nın!

Türkiye'yi doğruyorum, sen kimsin benim yetiştirdiğim pil komandolara bir şey yapıyorsun. Burası Amerika, benim evim arabam burada. Kendini Amerika'da zanneden Kennedy Dayı tertemiz 10 numara delirmenin en güzel hali. Son açıklamasında ise Amerika'nın da sahibi olduğunu açıkladı.

Soruya soruyla cevap verip adamı delirtti, sen kimsin!

Sen kimsin, ben kimim, ben Kennedy, ben de Abraham Lincoln, Abraham Lincoln kim diyaloğu izleyenleri kırıp geçirdi. Mersinli Cihangir video sonlarına doğru kızsa da Amerikan perzıntı olmasının verdiği oturaklı kişiliğini elden bırakmadı. :D

#GölgeAdam