woman male like reply
Düşünceler

Massaka Sinema Dünyasına Atılıyor! Massaka’nın Filmi: The Rage

Almanya'da yaşayan Massaka lakaplı Murat İlhan, sinema dünyasına atılacağını duyurdu.

Rap şarkıcısı film oyuncusu

Massaka, Instagram hesabı üzerinden sevenlerini hem şaşırttı hem sevindirdi. Yaptığı müziklerin ve projelerin yanı sıra sinema dünyasına ilk adımını atacağını Instagram hikayesinden bu paylaşımla duyurdu.

Massaka'nın filmi #Therage: Filmin çekimleri Eylül ayında başlıyor

Massaka'nın ilk sinema filmi #Therage için Eylül ayında çekimlere başlanacak. Rage, öfke anlamına geliyor. Ünlü rapçi, Instagram hikayesinde sinema filminin ismini ve çekimin ne zaman başlayacağını paylaşsa da senaryo ve oyuncular hakkında henüz bir bilgi vermedi.

Massaka ve aynı zamanda Diablo Blood kimdir?

Mahlası Massaka, asıl adı Murat İlhan olan 25 Ekim 1984 doğumlu rap şarkıcısı aslen Trabzonlu ancak yaşamını doğduğu yer Almanya'da sürdürmekte. Massaka, aynı zamanda bir yan çara da sahip: Diablo Blood. Birbirine dissleşmeleri ile başlayan ve herkesin "Kim bu Massaka'ya diss atmaya cesaret eden Diablo?" diye merak etmesinin kısa bir süre sonrasında Diablo'nun Massaka olduğu ortaya çıktı.

Katliam projeleri

2002 yılından itibaren Rap camiasında olsa da Massaka Katliam 2, Katliam 3 ve Katliam 4 projeleriyle birçok rapçiyi bir araya toplayıp ortak şarkılar çıkarması ile de daha geniş kitlelere ulaştı diyebiliriz.
Katliam 2:

https://youtu.be/pNEJts2XLn8

Katliam 3:
https://youtu.be/c9ENNNJkBbw

Katliam 4:

https://youtu.be/gxXcpOLsn28

Massaka'nın Instagram hesabı


Filmin çıkacağı haberi henüz çok taze, bu yüzden yeterince bilgi mevcut değil. Massaka, takipçilerine filmin detaylarını Instagram hesabından verecektir. Massaka'nın Instagram hesabı:

https://instagram.com/massakaofficial