woman male like reply
Düşünceler

Kişiliği ve Karakteri Oturmamış İnsanların 8 Belirgin Özelliği

Hayatlarıyla ilgili kararları kendileri alamazlar

Kişiliği oturmamış kişiler hayatlarıyla ilgili kararları kendileri almazlar. Konu ne olursa olsun onlar  için her zaman başka biri karar verir. Kendi fikirlerine ve beynine güvenmedikleri için bu durumda oldukları aşikar. 

Kendilerini ifade edemezler

Düşündükleri ve söyledikleri arasında fark olur, kendilerini ifade etmekte güçlük çekerler. 

Ne istediklerini bilmezler

Onlar için basit bir konuda bir seçimde bulunmak bile oldukça zordur. Ne istediklerini bilmezler ve bu durum onlara hayatı olduğundan daha da zorlaştırır. 

Çabuk kararlarından vazgeçirilebilirler

Bir karar aldıklarında başka kişiler onları bu kararlarından çabucak vazgeçirebilir. Kişiliği oturmamış insanların kanına girmek çocuk oyuncağı gibi. 

Dengesizlikleriyle tanınırlar

Dengesizlik bu tür kişilerin en belirgin özellikleri. Bir dedikleri bir dediklerini tutmaz. Bugün dediklerini yarın yalanlama potansiyeline sahipler. Evlerden ırak!

Dobralıkla patavatsızlığı karıştırırlar

Ortamlara ayak uydurmakta zorluk çekerler ve patavatsızlıklarıyla pot üstüne pot kırsalar da bunu “Canım ben açık sözlüyüm” cümlesiyle örterler. 

Senelerdir tanıdıkları insanları iki gün tanıdıklarına satarlar

Bu nasıl bir saflık yahu daha iki gün tanıdıkları birini senelerdir tanıdıkları güvenilir kişilere satarlar. Bir insan anca bu kadar karaktersiz olur.  

Sevgili yaptıklarında arkadaşlarını unuturlar

Ayy görgüsüzün sevgilisi olmuş deriz biz de bu insanlara hep. Sevgilisi olunca arkadaşlarını geri plana atıp hatta unuturlar bu tip insanlar. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra da kedi gibi yeniden yanaşmaya çalışırlar. 

Benim yazımı bu kadar üstünüze alınmayın Nedenben sakinleri😅