woman male like reply
Düşünceler

Kamp Severler İçin Sonbaharda Gidilebilecek Kamp Alanları

Eğer kamp yapmayı seviyorsanız, mevsimler sizin önemsizdir. Her mevsim için kamp yapılacak yerler bulabilirsiniz. Biz de sizin işinizi kolaylaştırmak için Sonbaharda Gidilebilecek Kamp Alanlarını araştırdık ve içlerinden en çok beğendiklerimizi sizlerle paylaşmak istedik.

Yedigöller

Sonbahar denilince akla ilk gelen yerler arasında olan Yedigöller Milli Kampı, Sonbaharda gidilebilecek en güzel kamp yerlerinden birisidir. Doğa ile iç içe olmayı seviyorsanız burası tam size göre. Kamp için en uygun yerler Nazlıgöl, Deringöl ve Büyükgöl'ün çevreleri olarak biliniyor.

Şahinler Tabiat Parkı

Şahinler Tabiat Parkı Ankara-Bolu yolu üzerinde bulunuyor ve kamp severlerin beğenerek gittiği yerler arasındadır. Sadece kamp yapmak değil aynı zamanda bisiklet sürmek, doğa yürüyüşü yapmak ve yaban hayatını gözlemlemek istiyorsanız sonbaharda gidilecek en güzel kamp alanından biri Şahinler Tabiatı Parkı'dır.

İğneada Longoz Ormanları Millî Parkı

Sonbaharın tüm renklerini birarada görmek istiyorsanız İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı tam size göre. Sonbahar denilince kurumuş yapraklar, sarı, yeşil ve turuncunun tüm tonları, göç eden kuşlar ve de güzel bir göl hayal ediyorsanız İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı tam sizlik.

Akyaka

Deniz ve ormanın birarada olduğu bir kamp alanı seviyorsanız size tavsiyemiz Akyaka Orman Kampı. Akdeniz iklimi hakim ve Ekim, Kasım aylarında henüz soğumamış deniziyle size harika bir kamp tatili sunuyor.

Güvercinlik Vadisi

Sonbaharda Gidilecek Kamp Alanlarından son tavsiyemiz Kapadokya'daki Güvercinlik Vadisi. Gün doğumunda izleyebileceğiniz balonlar, size farklı bir deneyim yaşatacak. Yürüyüş yapmayı seviyorsanız burada onun için de güzel bir yürüyüş alanı bulunmaktadır.

#İncir_Cekirdeği