woman male like reply
Düşünceler

İntihar Ettiği Söylenen Gülay Uygun'un Katili Aleyna Çakır'ı Öldürmekle Suçlanan Ümit Can Uygun Mu?

Geçtiğimiz günlerde intihar ettiği söylenen Aleyna Çakır'ı öldürmekle suçlanan Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun dün ölü bulundu. İntihar ettiği ve yanında intihar mektubu bıraktığı belirtilen Gülay Uygun'un ağzında maske olması ve bir ayakkabısının olmaması bunun da bir cinayet olabileceği şüphesini doğurdu. Aleyna Çakır olayındaki şüpheler Gülay Uygun olayında da ortaya çıktı ve ortaya birçok teori atıldı. Ayrıca Müge Anlı'nın tehdit edilmesi de bir başka tehlike oluşturuyor. İşte Aleyna Çakır ve Gülay Uygun olayları ile ilgili tüm teoriler.

Teori-1 Gülay Uygun ailesi tarafından mı öldürüldü?

Birinci teoriye göre Gülay Uygun Aleyna Çakır'ın kötü yola düşmesine yol açtı. Daha sonra Ümitcan Uygun tarafından önce darp edilip sonra öldürülen Aleyna Çakır olayı hakkında vicdan azabı yaşayan anne Gülay Uygun, Müge Anlı'nın da olayı aydınlatacağı korkusuyla her şeyi açıklamaya karar verdi. Bunu gören aile üyeleri de Gülay Uygun'u öldürerek intihar süsü verdi.

Teori-2 Gülay Uygun'u kötü yola düşürdüğü çocuklardan birinin ailesi öldürdü

İkinci teoriye göre ise Gülay Uygun'u kötü yola düşürdüğü kızlardan birinin ailesinin intikam almak için öldürmüş olması. Aile Gülay Uygun öldürülünce yine hiçbir şeyin ortaya çıkmaması için olaya intihar süsü vererek üzerini kapatmaya çalıştı.

Teori-3 Gülay Uygun gerçekten intihar etti

Üçüncü teoriye göre Gülay Uygun gerçekten iyi bir kadındı. Hiçbir çocuğu da kötü yola düşürmedi, aksine korudu ve kolladı. Ama Aleyna Çakır olayındaki gerçekler ve Müge Anlı'nın suçlamaları onu fazlasıyla üzdü ve anlatıldığı gibi intihar etti.

Teori-4 Olayın siyasi ayağı var mı?

Olayın siyasi ayağının olduğu, aslında çok büyük bir fuhuş şebekesine bağlı çalışıldığı ve deşifre olmamak için bu büyük fuhuş şebekesinin hem Ümitcan Uygun'u kurtardığı hem de Gülay Uygun'u öldürdüğü iddia edildi. Bu yaklaşım pek mantıklı olmasa da yine de ihtimaller arasında.

Aleyna Çakır olayı ne?

Aleyna Çakır kimdir, nasıl öldü? Aleyna Çakır Olayı nedir? Aleyna Çakır 2 Haziran'da bir evde ölü bulundu. Sevglisinin onu darp ettiği görüntüler ortaya çıktı fakat Aleyna Çakır'ın intihar ettiği söylendi. Daha sonra Aleyna Çakır'ın ailesi Müge Anlı'ya başvurdu ve Ümitcan Uygun'un annesi Gülay Çakır'ı bir konuşmacı kimsesiz kızları kötü yola düşürmekle suçladı.

Gülay Uygun olayı ile ilgili videoları yazımızın içinde bulabilirsiniz.