woman male like reply
Düşünceler

Hafta Sonu Astrolojik Etkiler Ve Günü Nasıl Kurtarırız Rehberi

Bu hafta sonu astrolojik etkiler neler ve günü nasıl kurtarırız rehberi :)

Bana göre astroloji ilahi sistemin bizimle konuşma şekillerinden sadece biri. Bazen içimize bir his gelir ve bu hissin ne demek istediğini anladığımızda, hayatımıza farklı nasiplerin aktığına ya da hayatımızın bambaşka yönde ilerlemesine vesile olduğuna tanık oluruz. İşte gezegen dizilimleri özelliklede ay bizim hissiyatımızla ilgilidir. Hayat amacımızda neyi öğrenmemiz gerekiyorsa oraya doğru bir çekilme hissi oluşturur. Her bireyin doğum anı haritasındaki ayın konumu kadar genel transit ay hareketleri de çok önemlidir.

Ve bu cumartesi yani 03.04.2021 saat 12:00’ den itibaren bütün bir hafta sonu ay oğlak burcunda bize gülümsüyor olacak.

‘’ Bu hafta sonu duygularınızı ne kadar yoğun yaşasanız da göstermek istemeyebilirsiniz. Evet büyük sevgi gösterişleri yapmak zorunda değilsiniz ama aslında duygusuz olmadığınızı, bazen kalbinizin yorulabileceğini, sevmeye ve sevilmeye ne kadar ihtiyacınızın olduğunu ve bunun bir zayıflık değil aslında bilgelikten geldiğini unutmayın. Asıl güç kalpten gelen sevgidir. Oğlak etkisi ile hafta sonu biriktirdiğiniz işler varsa bitirmek, belki de biraz daha fazla çalışmanız gerektiği hissiyatında olabilirsiniz. Diğer transit etkiler ile aile kurmak, sevdiğiniz ile birlikte daha çok vakit geçirmek isteyebilir ama maddi sorunlar veya düzenlemeniz gereken iş hayatınız yüzünden önünüzü göremediğinizi düşünüyor olabilirsiniz.''

Ve aslında her neyi amaç edindiyseniz unutmayın ki Yaratan hiçbir çabayı karşılıksız bırakmaz. Yeter ki çabalamaya devam edin.

Bu cümleleri kuruyor musun?

_Daha önce yaptım da ne oldu?

_Bu zamana kadar çok yaptım artık yapmayacağım!

_Çok denedim olmadı.. Bu işi (aşk ya da iş) ben başaramıyorum sanırım.

_Çok yoruldum, sistem bana olmuşunu göndersin…

_Birkaç denemem oldu, 2 aydır haber bekliyorum ne yapayım?

Tüm bunlar sorumluluk almaktan kaçmak veya tembellik dalaletidir hatırlatayım :D

Bazen hayat amacında ilerlemen gerektiğini unutursun ve sistem sana bir anne terliği fırlatır. Anne terliği yemeden harekete geç derim sevgili arkadaşım. Hayallerine kavuşmak için ne yapman gerekiyorsa yap. Farklı yollarla denemeye devam et. Pes etme, çok yorulursan dinlen ama sonra ayağa kalk ve ilerlemeye devam et.

Yolunuza ışık olsun Sevgide Kalın

Akaşa