woman male like reply
Düşünceler

Emrah'ın Kayıp Kedisi Bulundu.. Şimdiye Kadar Gördüğünüz Kedileri Unutun!

Hayvanlar aleminin muhtemelen en şapşal üyesi olan kedilerin şimdiye kadar birbirinden ilginç fotoğraflarını görmüşsünüzdür. Her türlü yaramazlık, sakarlık hep kedilerin başının altından çıkar. Ama şimdi göreceğiniz kedi, kediler hakkında aklınızda oluşan bütün önyargıları yıkabilir. Şimdiye kadar gördüğünüz bütün yaramaz kedileri unutun ve Emrah'ın kayıp kedisine odaklanın!

Emrah'ın kayıp kedisi bulundu!

Başlık tabii ki gerçeği yansıtmıyor tamamen şarkıcı Emrah'ın espri anlayışına sığınarak paylaştım. Yoksa yarın birgün telif davaları ile uğraşmak istemem.

Kediler, hayvanlar aleminin en cingöz en hınzır ve yaramaz hayvanlarıdır. Bakışlarından bile bir psikopatlık sezebilirsiniz. Ama bu kedi diğerlerinden farklı her daim üzgün ve pişman.

Hayatından memnun olmayan mutsuz kedi

Kürkünün desenleri sebebiyle her daim üzgün olan bu kedicik görenleri tam kalbinden vuruyor. Mahsun bakışları ile Emrah'ın hüzünlü ifadesini aratmayan kedicik sosyal medyada Emrah'ın kayıp kedisi olarak anılıyor.

Şaşkın görüntüsü rakunlara da benzetiliyor

Göz çevresindeki siyah benekleri ile her zaman şaşkın ve mahsun görünen bu kedicik sosyal medya kullanıcıları tarafından rakun'a da benzetildi. Sürekli üzgün olduğu izlenimi veren bu sokak kedisi görenleri vicdanıyla hesaplaşmaya davet ediyor. İşte twitter'da büyük bir ilgiyle karşılanan üzgün kediciğe twitter kullanıcıları tarafından gelen yorumlar.