woman male like reply
Düşünceler

Ekranlara Olduğu Kadar Mikrofona Da Kendini Sevdiren Değme Şarkıcılara Taş Çıkaran Oyuncular

Güzellikleri ve yakışıklılıklarıyla ekranlara kendilerini sevdiren bazı oyuncular aynı zamanda bülbül gibi şakıyan sesleri dolayısıyla da alkış alır. Sizlere yer aldıkları projedeki başarılı performansının yanı sıra şarkı söyleme kabiliyetleriyle de dinleyiciden tam puan alan ünlülerle ilgili bir derleme hazırladım. O zaman sıkı durun keyifli müzik yolculuğumız başlasın!

1. Elçin Sangu - Barış Arduç

Kiralık Aşk adlı dizinin sevilen ikilisi Elçin Sangu ve Barış Arduç oyunculuklarıyla olduğu kadar güzel sesleriyle de dinleyenleri kendilerine hayran bırakıyor. Üstelik aralarındaki sinerjinin seslerine yansıması da müthiş!

2. Melis Tüzüngüç

Baba Candır adlı dizinin Ceylan'ı Melis Tüzüngüç kendini Tv ekranlarına sevdirdiği gibi mikrofonlara da sevdirmeyi başarıyor. Güzel sesiyle projenin bir dizi değil de müzikal olduğu izlenimini uyandırıyor. Ne dersiniz sizce de albüm çıkarsa tutar mı?

3. Çağatay Ulusoy

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy Deli Bal filmindeki performansıyla yankı uyandırmıştı. Ancak işleyenleri hayran bıraktığı bir özelliği daha vardı ki o da muhteşem bir sese sahip oluşuydu. İzleyenlere konser havası estiren filmden sonra uzun süre Ulusoy'un güzel sesi magazin gündemini meşgul etti.

4. Leyla Lydia Turgutlu

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Leyla Lydia Turgutlu Deli Bal filmindeki performansının ardından sesiyle de çok konuşulur oldu. Bir röportajında filmde söylediği şarkıda ses bozma efektlerine yer verildiğine buna rağmen bozulmuş ses kıvrımıyla bile çarpıcı göründüğüne değindi. Sizce de büyüleyici bir sesi yok mu?

5. Farah Zeynep Abdullah

Güzelliğiyle, başarılı oyunculuğuyla olduğu kadar berrak sesiyle de izleyenleri mest eden Farah Zeynep Abdullah Unutursam Fısılda filmindeki performansıyla fark edildi harika sesi. Şarkıcıyı canlandırdığı filmden sonra müzik şirketlerinin kapısında sıraya girmesi olası.

6. Fahriye Evcen

Türkiye'nin en güzel kadınları arasında yer alangösterilen, şimdilerde çiçeği burnunda anne rolüyle ailesine sevgi dağıtan, yer aldığı projelerdeki başarısıyla parmakla gösterilen Fahriye Evcen de sesinin güzelliğiyle dinleyenlerin kulaklarının pasını siliyor. Türkçe şarkılarda olduğu kadar Fransızca parçalara da hakim olan ve kusursuz perforrmansıyla akıllara kazınan Evcen'in sesini siz de beğendiniz mi?

7. Olgun Şimşek

Yayınlandığı döneme damga vuran Kapalı Çarşı adlı dizide rol alan oyuncumuz Olgun Şimşek, uzun süre hafızalardan silinmeyecek performansıyla işleyenlere müzik şöleni yaşatıyor. Babamın sevdiği parçalar arasındaydı o dönem, sayesinde biz de sevdik. Size de hitap ediyor mu peki?

8. Bergüzar Korel - Halit Ergenç

Bir dizi setinde tanışıp dünya evine giren ikili ekranlardaki performanslarıyla gönülleri fethederken sesleriyle de huzura yol oluyor. Bu efsanevi düetle değme sarkıcılara taş çıkaran ikiliye NedenBen üyelerinden kocaman bir alkış!