woman male like reply
Düşünceler

Drew Curtis'in 2015 Tarihli Zaman Yolcusu Tweeti Kafaları Karıştırdı!

Koronavirüs sebebiyle bütün dünyanın zor zamanlar geçirdiği şu günlerde twitter'da farkedilen bir tweet akılları karıştırdı. Drew Curtis'in paylaştığı tweette 2015 tarihli olmasına rağmen 2020'den gelen zaman yolcusu olduğu bilgisi yer alıyor.

"2020'den geliyorum, 2016'nın tadını çıkarın!"

Drew Curtis, 2020'den gelen bir zaman yolcusu olduğunu itiraf ettiği tweette 2016 yılının tadını çıkarın sözleri yer alıyor. Tweet'in gerçek mi yoksa şaşırtmaca mı olduğu tam olarak bilinmese de şimdilik kafaları karıştırmış olduğu çok açık ortada.

Drew Curtis zaman yolcusu mu?

2020 yılının gelişinden itibaren hergün kötü haberlerle sarsılan dünya en son Covid-19'un yayılmasıyla zor zamanlar geçirmeye başladı. En büyük sosyal medya mecrası olan Twitter gündeminden düşmeyen koronavirüs haberlerinden sonra Drew Curtis'in 2015 yılına ait tweet'i de fazlasıyla ilgi odağı oldu. Drew Curtis gerçekten bir zaman yolcusu mu? 2015 yılında atılan bu tweet 2020 yılında dünyanın başına geleceklere karşı bir uyarı mıydı?

Drew Curtis kimdir?

2015 yılında zaman yolcusu olduğunu iddia ederek attiğı bir tweetle akılları karıştıran Drew Curtis, bir internet haber sitesi olan Fark.com'un kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda yazar da olan 47 yaşındaki Drew Curtis yaptığı birbirinden ilginç haberlerle Amerika'nin gündeminde kalmayı başarmıştır. Kendisine ait Fark.com sitesinde geleceğe ve gelecekte yaşanılacaklara dair pek çok haber yapan yazar en son zaman yolcusu olduğunu itiraf ettiği tweetiyle 2015 yılından 2020'de yaşanılacak olaylara dikkat çekmiştir.

Drew Curtis'in 2015 tarihli tweeti gerçek mi?

Drew Curtis'in 2020 yılından geldiğini iddia ederek takipçilerine 2016'nin tadını çıkarmalarını söylediği tweet bu aralar en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Kimileri zaman yolcuğunun mümkün olduğunu düşünüp Drew Curtis'e inansa da kimileri ise bu tweetin bir şaşırtmaca olduğunu savunuyor.