woman male like reply
Düşünceler

Bursaspor Tarafından İlişiği Kesilen Yiğit Şengil Kimdir?

Sosyal medya hesabından Beşiktaş ile ilgili paylaşım yapan Bursaspor'un alt yapı oyuncusu Yiğit Şengil'in takım tarafından ilişiği kesildi.

Yiğit Şengil kimdir?

16 yaşındaki Yiğit Şengil yeşil-beyazlı takım Bursaspor'un altyapı kadrosunda yer alıyordu. Ancak sahsi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım sebebiyle Bursaspor tarafından kovuldu. Yiğit Şengil ne paylaşmıştı?

Yiğit Şengil neden Bursaspor'dan kovuldu?

Bursaspor'un altyapısında top oynayan Yiğit Şengil instagram hesabından yaptığı Beşiktaş armalı paylaşımı sebebiyle Bursaspor'la olan ilişiği kesildi. Paylaşımında Beşiktaş amblemiyle birlikte "Var bir hayalimiz" notunu paylaşan Yiğit Şengil Bursaspor'dan kovuldu.

Olay sonrası özür mesajı yayınladı

Yaptığı talihsiz paylaşım sonucu Bursaspor'dan kovulan 16 yaşındaki genç futbolcu futbol camiasına hitap eden bir özür mesajı yayınladı. 2 gün önce yaptığı paylaşım sonucu olayların bu noktaya geleceğini tahmin edemedigini belirterek Bursaspor ve taraftarlarindan özür diledi.

Yiğit Şengil Beşiktaş bünyesine alınacak mı?

Beşiktaş'a olan sevgisini yaptığı sosyal medya paylaşımı ile dile getiren 16 yaşındaki genç futbolcu Yiğit Şengil'in Beşiktaş kulübü tarafından bünyeye alınıp alınmayacağı merak konusu oldu. Sosyal medyada Yiğit Sengil'e destek verenler Beşiktaş'ın genç futbolcuyu ortada bırakmaması gerektiğini savunuyor.

Spor Petunya 4 yil önce 0 0