woman male like reply
Düşünceler

Burcuna Ve Yükselenine Göre Seni Neler Bekliyor?

Merhaba sevgili dostlarım :) Bu hafta sonumuz nasıl geçecekmiş hadi hep birlikte bakalım …

Cumartesi Günü

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Koç İse: Hayat deneyimlerinizden aldığınız yaralardan dolayı zihniniz biraz karışık olabilir. Büyük öfke patlamaları yaşamamak için sizi üzen konuları sevdikleriniz ile konuşmak size iyi gelecek ve hatta içinde bulunduğunuz düğümleri çözümlemenize yardım edecektir. Çıkış yolunuz doğru iletişim kurmak. Geçmiş hayat ve bilinçaltı şifa çalışmaları için güzel bir enerji akışı var.

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Boğa İse: Aşk hayatınız ile ilgili ani bir gelişme olabilir. Bekârsanız yeni bir aşk doğabilir ya da tartışmalı olduğunuz ilişkiniz varsa düğümlerini çözebilmeniz için güzel bir enerji hâkim. Duygularınızı ortaya çıkarmakta zorlanabilirsiniz belki ama onların ne kadar değerli olduğunu görmezden gelmeyin. Kendiniz ile ilgili ani ve büyük değişikliklere karar verebilmeniz için evrensel enerjiler sizi destekliyor…

Burcunuz Ya da Yükseleniniz İkizler İse: Geçmiş hayat şifa çalışmaları ve gelecek planları için güzel enerjiler hâkim. Hayat enerjinizi yükseltecek ve hatta tüm hayatınızı yeniden düzenleyebilecek harika bilgi ve deneyimler ile donatıldığınızı fark edin. Yaptığınız iş her ne ise artık bu bilgi birikimini ortaya koymanın tam zamanıdır. Yakın çevreniz ile yapacağınız sohbetler size farklı kapıları açabilir. Maddi kazancınızda gelişme çok yakın.

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Yengeç İse: Sağlık açısından şanslı bir gündesiniz. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa da kendinizi bu gün daha iyi hissetmeniz mümkün. Eş ve baba (eril enerji) ile ilgili şifa çalışmaları yapabilir, ailenizdeki eriller ile aranızı düzeltebilmeniz sağlıklı iletişim kurmanız için çok güzel bir gün. Bilinçaltınızdaki evlilik ve aile konularını artık şifalandırın.

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Aslan İse: Duygusal ve manevi konulara odaklanmakta zorlanabilirsiniz ama unutmayın orda sizi daha üst versiyonunuza getirecek değerli cevherler var. Eş veya sevgilileriniz size ‘’_Duygularımı gör’’ derken aslında içinizde yatan o güçlü aslanı ortaya çıkartmanıza yardım ediyorlar. (İlişkiniz olmasa bile) Çıkış yolunuz onun ve kendi duygularınızı daha iyi anlayıp, iyi niyet ve içtenlikle iletişim kurmanızdan geçiyor.

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Başak İse: Aşk hayatınızda küllerinizden yeniden doğuyorsunuz J İş hayatınızda ani gelişmeler olması mümkün. ‘’İlahi sistem sanki benim için çalışıyor.’’ diyeceğiniz özel vakitler. Çok kıskandım fazla yorum yapmak istemiyorum… Bu haftanın şanslı burcu Başaklar sanırım. Sadece sağlık konularına biraz daha dikkat edin demek isterim.

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Terazi İse: Yaşadığınız her şey aslında sizi belki de zorla hayat amacınıza doğru itekliyor. Evren okşayarak anlattığında anlayın ki kafa göz dalmasın J Geçmiş deneyimlerinizden aldığınız tüm bilgileri alın ama acı ve hüznünü bırakın. Artık hayat amacınıza, size gerçekten uyan adımlar atma zamanıdır. Ani öfke patlamalarına dikkat edin. Ateş elementi (yay, koç, aslan) taşıyan insanlar ile birlikte olmak farkındalığınızı yükseltecektir. Ayrıca hava elementi (terazi, ikizler ve kova) insanları ile vakit geçirmek enerjinizi yükseltebilir.

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Akrep İse: Akrep zaten tüm duyguların en derinine iner, şimdi ay da akrepte. Duygularınızı anlamak ve onları onurlandırmak için bakın ama derin duygularda boğulmamaya gayret edin. Anne, kadın akrabalar ve arkadaşlar ile konuşmak, dişi enerji ile ilgili çalışmalar yapmak size iyi gelecektir. Ay akrepte pozitifte çalıştığında çok kıymetlidir. Ama enerjiyi negatifte çalıştırırsanız kıskançlık ve öfkenin esiri olabilirsiniz. Çıkışınız duygularınızı dengelemekten geçiyor.

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Yay İse: Hayat enerjinizin yükseleceği güzel bir cumartesi bu gün. Sevdikleriniz ile birlikte aklınızda takılı kalan ve çözemediğiniz konuları konuşup şifalandırabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınızın artması ya da kendinizi daha özgür hissetmeniz muhtemel. İş hayatınızı daha iyi bir versiyona yükseltmek (veya yeni iş aramak) için artık harekete geçmeniz gerekiyor. Kıyıda oltayı atıp beklemek yerine kayıkla denize açılma zamanı. Sistem sizi destekliyor…

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Oğlak İse: ‘’ Küllerimden yeniden doğuyorum, bu gün çok şanslıyım’’ mottonuz olsun. İş hayatınız ve zihninizdeki benlik kavramı baştan aşağı değişiyor. Yaşadığınız hiçbir şey boşa değildi. Şimdi bu öğrendiklerinizi hayatınıza katma zamanıdır. Maddi durumda gelişme var. Şanslı bir gündesiniz. Bu günün enerjisi size aile dizimi şifa çalışmaları öneriyor..

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Kova İse: Dost, arkadaş ve sevdikleriniz ile vakit geçirmek, keyifli sohbetler yapmak size bu hafta sonu çok iyi gelecektir. Belki de bu sohbetlerin etkisi ile ya da yeni tanışacağınız bir fikir ile hayat amacınıza doğru ani kararlar verebilirsiniz ya da aklınıza yeni ve parlak fikirler gelebilir. Sakın vaz geçmeyin o karar sizin için gerçekten çok doğru ve faydalı olacak…

Burcunuz Ya da Yükseleniniz Balık İse: Ruhlar âleminde süzülür gibi düşüncelere dalıp kaybolabilirsiniz. Zihninizde yaşadığınız negatif olaylara, kıskançlık ve melankoli duygusuna sakın kapılmayın. Bunun yerine duygusal ve bilinçaltı (evlilik ve ilişkiler, aile konuları) şifa çalışmaları yapabilmeniz için güzel bir gün. Dünya hayatının nimetlerinden faydalanma zamanı. Enerjinizi kötü etkileyen, sizi manipüle eden kadınlara dikkat edin. Odak noktanızı pozitife çevirin.

Yolunuza Işık Olsun Sevgili Dostlarım :)

Akaşa