woman male like reply
Düşünceler

Burcuna Göre Bu Hafta Seni Neler Bekliyor? Günü Nasıl Kurtarırım Tavsiyeleri :)

Merhaba sevgili dostlar :) Herkes için harika bir hafta sonu olmasını dilerim. Hadi gelin birlikte burcunuza veya yükseleninize göre bu hafta sizleri ne bekliyor bakalım. Bunları neden yaşıyorum ben diyorsanız yazıyı okuyun …

Günü Nasıl Kurtarırız Tavsiyeleri :))

Burcunuz veya yükseleniz KOÇ ise:

Sağlıklı bir ‘’ben’’ duygusu geliştirmeniz için sistem sizi destekliyor. Bu gün sadece istediğiniz şeyleri yapın. Hoşunuza gitmeyen şeyleri sırf başkası kırılmasın diye kabul etmeyin. Zihninizde aynı anda pek çok düşünce dönüyor olabilir veya beyniniz puslu gibi hissediyor, o zihin karmaşasından önünüzü göremediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Zihin oyunlarına takılmaktansa arkadaş, eş ve dostlarınız ile keyifli vakit geçirmek size iyi gelecek, zihninizi sakinleştirecektir.

Burcunuz veya yükseleniniz BOĞA ise:

İş hayatınız ile ilgili büyük bir değişim veya yapılanma döneminde olmanız muhtemel. Olumlu bir gelişim için geçmiş tecrübelerinizden yararlanmanız gerekmekte. Artık hangi işi nasıl yapmaktan mutlu olduğunuzu ve hangi kanaldan size para akışı geldiğini çok iyi biliyorsunuz. Tek yapmanız gereken geçmiş tecrübelerinizi ve bilgi birikiminizi kullanarak artık harekete geçmek. Bazı boğalar için iş hayatı ile ilgili yoğun bir eğitim süresi başlıyor. Anne, eş veya bir kadından maddi estek gelebilir.

Burcunuz veya yükseleniniz İKİZLER ise:

Kendi can enerjinizi yükseltme ihtiyacında olacağınız harika bir gün sizin için. Bu hafta sonu arkadaşlarınız ile bir araya gelmek buluşmak, eşiniz veya erkek arkadaşınız ile birlikte keyifli vakit geçirmek yaşam enerjinizi parlatacaktır. Ani tartışmalardan uzak durun, bunun en keyifli ve güzel yolu marsınızı doğru çalıştırmak yani sevdikleriniz ile birlikte keyifli geziler düzenlemek, hareket enerjisine girmek iyi gelecektir.

Burcunuz veya yükseleniniz YENGEÇ ise:

Adım atmaya korktuğunuz bazı durumlar olabilir, uzun süredir zihninizi kurcalayan ama ilerlemenize engel olan sesler olabilir (bu işi yaparım ama …. Gibi bahaneler) belki de ev aile yuva kurmak gibi bazı çekinceleriniz var. Burada asla unutmamanız gereken şey sizi güçlendirecek olan şey o korkularınızı yenmektir. Bu gün bu farkındalığa girmek için harika bir gün. Evrensel enerjiler yeni bir yapılanmaya girmeniz için sizi destekliyor. Bu hafta sonu kendinizi ve sevdiklerinizi beslemek (yemek veya sevginiz ile), onlarla vakit geçirmek size iyi gelecektir.

Burcunuz veya yükseleniniz ASLAN ise:

Aileniz (veya aile gibi gördüğünüz kişiler) ile vakit geçirmek size iyi gelecek. Yakın temas (koronaya dikkat ederek tabi) ve sevildiğinizi hissetmek size iyi gelecek. Günlük hayatın koşuşturmacasından biraz uzaklaşma zamanı sizin için. Eski partnerlerden haber gelebilir veya yeni bir kişi (hoş bir kadın veya erkek) ile tanışabilirsiniz. Eğitim öğretim veya mahkemeler ile ilgili beklentiniz varsa önünüzü göremiyor olabilirsiniz ama sistem sizin yanınızda merak etmeyin.

Burcunuz veya yükseleniniz BAŞAK ise:

Bazı şeyleri düşünmemek için kendinizi işe adamak isteyebilirsiniz. Ev işleri veya iş hayatınıza odaklanmak sizi kurtarmayacaktır. Kafanızı kurcalayan konu her ne ise artık bir çözüm getirmeniz gerekmekte. Ancak bu şekilde rahatlayabilirsiniz. İleriye doğru ne olacağını bilemediğiniz önünüzü göremediğiniz bu durumları ancak yaşayarak görebilirsiniz. Evren hayat amacınıza doğru ilerlemeniz için sizi itekliyor ve siz de direndiğiniz için işin içinden çıkamıyor olabilirsiniz.

Burcunuz veya yükseleniniz TERAZİ ise:

Ev ve iş hayatınızı dengeye sokma zamanı geldi. Bir şekilde para akışınız devam etse bile artık kendi kazanacağınız paraya ihtiyacınız var. Anne veya baba tarafından sevilseniz bile iyi bir eş tarafından da sevilmeye ihtiyacınız var. Ve ilahi sistem size tüm bunları düzenlemeniz için destek gönderiyor. Karşınıza çıkan (ya da çıkacak olan) iş ve eş fırsatlarını iyi değerlendirin. Kalbiniz ve zihniniz arasında denge kurun. Aşk hayatınızda ani değişiklikler olası.

Burcunuz veya yükseleniniz AKREP ise:

Sağlıklı bir aşk ilişkisine giremiyor veya ilişkiyi evliliğe dönüştüremiyorsanız, aile bireylerine (her ne kadar kızsanız bile) ruhsal bir yapışıklık söz konusu olabilir. Onlar mı sizden besleniyor? Yoksa siz mi onlardan? İyi düşünün… Bu durumu kendinize itiraf etmeniz yeterli. Neptün’ün balıkta ki etkisi ile ( günlük hayatınız, iş veya aşk hayatınızda) önünüzü göremiyor veya içinde bulunduğunuz durumu gereğinden fazla büyütüyor olabilirsiniz. Hazır size kolaylık sunulmuşken sabitlikten çıkıp hareket etme zamanıdır şimdi. Değişime hazır olun. Siz ne kadar kaçarsanız sistemin sizi o değişime sokma bahanesi de o kadar güçlü (veya zorlayarak) olacaktır.

Burcunuz veya yükseleniniz YAY ise:

Duygularınız ve bilgileriniz ile sınanıyorsunuz. Sizi sınayan insanlar var gibi gözükebilir ama sınayan insanlar değil Yaratan’dır. Çevrenizdekilere karşı sağlıklı bir ego geliştirin (benim egom yok diye tepki koyuyorsanız zaten bu konuda egonuz vardır. Veya kendinizi başkaları için feda etmekten, yok saymaktan egonuz yerlerde olabilir.) ve sözlü tartışmalardan bu hafta sonu uzak durun. Geçmiş deneyimlerinizi, şimdiki deneyimleriniz ile harmanlayın. Gerekiyorsa duyguları yeniden gözden geçirin. Romantik veya eğlenceli buluşmalar, akışta kalmak size iyi gelecek.

Burcunuz veya yükseleniniz OĞLAK ise:

Büyük bir değişim dönüşüm dönemi belki de küllerinizden yeniden doğacaksınız. Zihinizin derinlerinde yatan bir sürü ‘’ ….. yapmak istiyorum ama… , …. Hayalim var fakat keşke ….. olsa’’ gibi sesler (bahaneler) sizi oyalıyor. Korkunuzun esiri olmayın, korkularınızı güce dönüştürün. Kendinizi dinlendirecek bir şeyler yaparken ‘’ sağlıklı bir şekilde kendimi ortaya koyarken (kendini seçmek) sağlıklı bir yuvayı nasıl kurarım? Ya da var olan yuvamı kendimi sağlıklı bir şekilde ortaya koyarken nasıl düzenlerim?’’ bu konuya çözüm bulmanız için bu hafta sonu destekleniyorsunuz.

Burcunuz veya yükseleniniz KOVA ise:

Transit Satürn ve Uranüs 2 derece orb ile tepenizden size bakıyor. ‘’_Hadi şu yapılanmanı biran önce bitir.’’ Der gibi… Size ilginç sıra dışı fırsatlar sunulacak. Zor bir süreçten geçtiğinizi düşünebilirsiniz ama hepsi sizin en yüksek hayrınıza olacak. İçinde bulunduğunuz durum (aşk veya para) her ne ise düzenlemeniz için büyük şanslar karşınıza çıkabilir. Görmezden gelmeyin. Uzun süredir beklediğiniz bir ödeme varsa gelmesi ya da aşk hayatınızda hareketlenmeler söz konusu olabilir. Eğlenceli ruhunuzu bu hafta sonu ortaya çıkartmak size çok iyi gelecek.

Burcunuz veya yükseleniniz BALIK ise:

Hisleriniz ve duygularınızın daha çok güçlendiği bir dönemdesiniz. Rüya kanalınız açık ise büyük rehberlikler gelebilir. Gireceğiniz iş, başlayacağınız yeni ilişki veya devam eden ilişkiniz işe ilgili hislerinize önem verin. Onlar sizin en güçlü pusulanız. Özellikle de bu dönem balığın negatif veçhesine (Melankoli veya birine bağımlı ruh hali, aşırı saflık, takıntı vb.) geçmek yerine sizi güzel bir ses ile uyaran ve hayatınızı nasıl daha güzel bir şekle sokacağını anlatan hislerinize kulak verin. Duygusal ikilimeler arasında kalmayın. Ne istediğinizi aslında çok iyi biliyorsunuz. İlahi sistem devrede merak etmeyin. Bu hafta sonu kendinizi şımartmak, kendinizi beslemek size iyi gelecek.

Yolunuza ışık olsun :) Sevgide kalın

Akaşa