woman male like reply
Düşünceler

Bolluk Bereket Acil Para Ritüeli

Merhaba sevgili dostum :) Bir süredir maddi zorluklar üzerine pek çok mesaj alıyorum. Maddi bolluk ve bereketinize kavuşmanız için bir ritüel hazırladım. İnanmıyorsanız bile deneyin, ne kaybedersiniz ki? Belkide hayatınıza kendi mucizelerinizi katabilmeniz için bir fırsattır bu mesaj.

Öncelikle şimdi aşağıdaki fotoğrafa iyice bakmanızı rica ediyorum.

Kendinizi bu fotoğrafta düşünebiliyor musunuz? Cevabınız "hayır" ise, bilinç altınızı dönüştürme vaktiniz geldi demektir. Unutmayın söz söyler, kulak duyar ve zihin inanır, kendi gerçekliğini yaratmaya baslar. Bunun süresi minimum 21 gündür. (Daha erken başaran danışanlarım da oldu, kişiye göre değişir bu süreç.)

21 GÜNLÜK BOLLUK BEREKET ACİL PARA RİTÜELİ

Not: Çalışma boyunca yapabildiğin her an kendini o fotoğrafta olduğu gibi para içinde imgele. Evine odana paralar yağmış ve dolmuş. Para ile oyna, içinde sevinç duygusu hisset, neler alıp neler yapabileceğini hayal et. Bu imgeleme yapacağın 21 günlük çalışmayı destekleyecektir.

Amacimizi ve neyi neden yapacaginizi anlamaniz için çok kısa bir şekilde Grigori Grabovoi'den bahsetmek istiyorum size.

Grigori ünlü bir matematikçidir. Ve evrendeki her enerjinin sayı dizilimini bulmuştur. (Daha geniş bilgiyi google dan bulabilirsiniz)

Her normdan çıkma durumu için Grabovoi'nin oluşturduğu bir sayı dizisi bulunur. Bu sayı dizisindeki her rakam, durumun çözülmesi niyetiyle tek tek okunur. Nasıl uygulandığı değil hangi niyetle uygulandığının önemli olduğu savunulur.

21 Günlük çalışmamızda bizde Grigori'nin Acil Para sekansini ( 520 ) ve mucizeleri gerçekleştirme sayısını (777) kullanacağız.

Elinize kalem alın (altın rengi veya kırmızı yazması daha güzel olur) ve sol avucunuzun içine (alma enerjisi sol elden akar) 5 2 0 7 7 7 yazın. Bir kaç kez tek tek numaraları okuyun ve ardından aşağıdaki niyet cümlesini okuyun. Bu işlemi 21 gün boyunca sabah kalktığınız ilk an (uyku sersemi olduğunuz an) düzenli olarak yapmanızı öneririm...

NIYET CÜMLEMİZ

5 2 0 - 5 2 0 - 5 2 0 - 7 7 7 (istediğiniz kadar tekrar edin) ve sonra niyet 1 kere...

" Kendimi evrenin sınırsız sonsuz olasiliklarina ve bol para enerjisine açıyorum, alıyorum kabul ediyorum. Para bana kolaylıkla ve fazlası ile gelir. Öyle olsun öyle oldu Amin.. "

Çok kısa ve kolay bir çalışmadır. Ve unutmamak gerekir... Danışmanlarımın çoğunda fark ettiğim kalıp "Muhtaç olmadan, kendime yetecek kadarı gelsin yeter." Algısıdır. Siz en basında bu algı ile kısıtlama koyarsanız sadece kendinizi gecindirebileceginiz kadarı gelecek yani sadece günü kurtaracaksınız.

Asıl olması gereken algı " Siz fazlası ile isteyin, nereden hangi yoldan ne kadar geleceği ile sınırlama yapmayın. Yaratan'a bırakın. Siz ihtiyatınızdan fazlasını isteyin ama gelene az da olsa sevinin şükredin, devamında gelmesine niyet edin..."

Yolunuza Işık Olsun Bolluk Bereket Oldun Sevgili Dostlarım.... AKAŞA :)