woman male like reply
Düşünceler

Boğa Dolunayı Kapıya Dayandı!

Merhaba sevgili dostlarım. Bugün (31.10.2020) saat 17:49'da çok güçlü bir dolunay etkisi zirvede olacak. Bir süredir gerginlikler ve rahatsızlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Ben burada sadece astrolojik yorum değil bu etkileri neden yaşıyorsunuz? Ve bunları nasıl dünüştürüp çözümlersiniz? Enerjiyi nasıl yumuşatırsınız? Hepsini anlatmak istiyorum. Çünkü yaşadığınızı zaten biliyorsunuz. :))

ORTAYA BİR KARIŞIK BUYRUN EFENDİM :)

Dolunaylar genel olarak arınmayı, bir döngünün bitişi ve yeni bir döngünün başlayacak olmasını yeniaylar ise yeni başlangıçları konu alır...

Ama bu dolunay gerçektende pek çoğumuzu çarptığını görmezden gelemiyoruz. Uranüs ile birlikte aldığı kavuşum açısı hepimizin içindeki delilik enerjisini ortaya çıkartmış olabilir. Bu sıkışmanın sebebi uzun süredir sıkıştırdığınız konular, atmamak için direttiğiniz adımlar ve artık vermeniz gereken kararları biran önce harekete geçirebilmeniz için sizi iyice sıkıştırıyor.

Hep dediğim gibi evren önce ''_Gel çocuğum...'' der, okşayarak anlatır, anlamazsan terlik fırlatır daha da anlamazsan artık Allah ne verdiyse der davul zurna ile anlatmaya başlar.. E tabi yan etkisi baş ağrısı devreye girer :))

Şu sıralar baş ağrıları yoğun ise; Artık vermen gereken o kadarı vermelisin. Sana ilahi akış ile gelen fikirleri görmezden gelmemelisin..

Gözlerdeki problemler; _Görmezden gelme, sana daha nasıl gösterebilirim ki artık! uyarısı veriyor.

Sırt ağrıları; Taşıyabileceğinden daha fazla yük aldın. Lütfen fazlasını ve sana ait olmayanları bırak. İzin ver onlarda kendi tekamüllerini yaşasın.

Ayak ve bacaklardaki ağrılar, yara ve problemler; Sana başla diyor. Adım at, hatta mümkünse koş.. Ve bu işe başla diyor...

Nefes alma güçlükleri, akciğerdeki rahatsızlıklar; _Hadi kendine yönel ve lütfen hayattan biraz zevk al.. Artık ufak bir mola ve nefeslenme zamanıdır.

Böbrekler; Eşe olan kızgınlık, eleştiri alma, düş kırıklığı

Boyun; Esnek bakış açısı gerekiyor, arkada neyi bıraktın? İnatçılık

Kalp ağrısı veya rahatsızlıkları; Sevgiyi dengeli olarak alamamak ve verememek ...

Karın ağrıları, karın bögesinde şişlik, bağırsak ve mide sorunları; Korkuları bırak, aileden aldığın tüm travma ve yükleri bırak.

Cilt rahatsızlıkları; Bireyselliğini ifade etmekte zorlanmak, başkalarının üzerimizdeki gücü, korkular.

Çıbanlar; Öfke birikimi, büyük öfke patlamaları.

Sivilceler; Küçük öfke patlamaları

(Sormak istediğiniz başka rahatsızlıklar varsa yorumlara yazabilirsiniz)

Bu dolunay bedensel olarak size yansıdıysa lütfen ağrıyan yerinize dokunun. Ve bana ne anlatmak istiyorsun? diye sorun ona.. Birkaç dakika boyunca sessizce bekleyin. İçinize doğacak olan his duygu ve düşüncelere saygı duyun. Olan herşey bir rehberlik için geldi size...

Bu dolunay zihin ve ruh boyutunda bir mücadeleye girdiyseniz. Hepsini zaten gayet güzel duyduğunuzu sanıyorum :)) Yüksek sesle davullar çalmaya başlamadan önce İlahi Sisteme teslimiyetle dinleyin kendinizi... '' Hayatınızın hangi bölümü değişmek için çığlık atıyor size duyun.''

Uranüsyen bir dolunay yaşıyoruz. Ana konuları: Duyulmayanı yada duymak istemediklerimizi artık duymak durumunda kalabiliriz. 1-7 aksında gerçekleşiyor yani türkçesi dengeli bir BEN ve SEN çalıştıramaya gayret edin. Ani bir delilik (karar) ile kendi hakkınızda dahil olmak üzere kimsenin hakkına girmeyin... Haritada yaldır yaldır akrep ve boğa enerjisi çalışıyor, bu size büyük bir sabitlik (hiçbir şey yapmamak veya harekete geçmeme isteği) enerjisi versede büyük bir dönüşümden artık geçmek zorunda olduğunuzu söylüyor. Hayatının kaç kere yanıp kül olduğu, kaç kere en başından tekrar ve tekrar denemek zorunda kaldığın önemli değil. Yanan kül olan ne varsa artık bırakıp yeni yaratımlara geçmen gerektiğini tekrar kabul etmelisin sevgili dostum.

Odak noktan sürekli verdiğin emeklerin elinden kayıp gitmesi değil, tekrar tekrar tekrar denerken nasıl bilgiler biriktirdiğin, neler öğrendiğin ve nasıl mutlu olduğun olmalı ... Çünkü bu yaşamın amacı (zor şeyler yaşamış olabilirsin ama) sana eziyet çektirmek değil aslında. En yüksek potansiyeline ulaşman için gerekli bir yoldan geçiyorsun. Yoldaki dikenleri görmeye, ve bu dikenleri söküp yumuşak çimenler ve çiçeklerle doldurmaya ne dersin?

Umarım yolunu aydınlatabilmişimdir sevgili dostum. Yoluna ışık olsun, Akaşa