woman male like reply
Düşünceler

Bırakmak mı istersin? Devam etmek mi?

Evrende herşey bir uyum ve denge halindedir. Var olan herşey kendi döngüsünde ilerler. Dengesini ve uyumunu kaybeden herşey savrulur, başka bir yere çarpar ve hasar alır. Tabi başka bir şeye evrilir ama bu evrim birazdaha zor bir yoldan olur. Tıpkı insanlarda olduğu gibi.. Çünkü bizde evrenin bir parçasıyız ve kendi yaşam döngümüzde ilerleriz. Bir döngüyü tamamlamadan diğer döngüye geçmek bize acı verebilir. Yada bitmiş bir döngüde tekrar tekrar aynı dersleri almak da acı verebilir.


ZAMANI GELDİĞİNDE BİTMİŞ DÖNGÜNDEN ÇIKMA CESARETİNİ GÖSTERMEZSEN BU SEFER EVREN SENİ SOPAYLA KOVALAYARAK ÇIKARTIR

Şuan hayatindaki döngün bitmeden başka bir yere sıçramaya çalisma ama bitiyse de artik aynı yerde durma. Ne zaman bırakacağını ve ne zamana kadar devam edeceğini bilmek büyük bir olgunluktur.

Kalbin ve zihnin farklı şeyler söylüyor olabilir. Kalp "kal" derken zihin "kaç" diyebilir. "_Peki doğru yolu nasıl bulurum?" Dersen... Unutma zihin ve kalp uyum içinde olmalı . Hiçbir bahanenin arkasına saklanma "Ruhun mutluluk şarkısı" korkulardan bağımsızdır.

Uzun süredir oldurmaya çalışıyor ve bir türlü olmuyorsa ya yöntem değiştirmen gerekir yada artık o yolda ısrar etmeyi bırakmak gerekir. Bazen olmayanda da bir hayır vardır. İlâhi akışı takip et sevgili dostum. En doğru pusulan olan kalbindeki perdeyi artık kaldırma vakti geldi...

Yolunuza Işık Olsun, Sevgide Kalın Akaşa ☆