woman male like reply
Düşünceler

Bazı Yükleri Taşımak Zordur, Bırakmak İster misin?

Merhaba Meleklerim :) Herkese Mutlu Haftasonları Dilerim. Akaşa İle Şifa Zamanı ❤ Hadi gelin hep birlikte taşıyamadığımız tüm travma ve yükleri artık bırakalım. Acı yerine mutluluğu kucaklama zamanı size görede gelmedi mi hala?

Aşağıdaki yazıyı okuyun ve içten bir "EVET" ile enerjiyi içselleştirin. 3 Derin diyafram nefesi ( nefes alırken göğsünüz değil karnınız şişiyor, bebeklerin aldığı nefes gibi) ile bir süre enerjide kalın...

Hadi Kendi Mucizelerimizi yaratalım. Benim tavsiyem 21 gün boyunca güne başlamadan hemen önce (uyandığınız ilk an) düzenli olarak bu çalışmayı yapmanız. Deneyin ne kaybedersiniz?

" Baş Melek Mikail lütfen verdiğim her nefeste taşımakta zorlandığım yüklerimi al ve onları Yaratan'ın NURU ile yıka şifalandır. Şu andan itibaren taşıdıgım bütün yüklerimi ve negatif etkilerini ( travma etkisi yaratmış olan bütün yaşanmış yüklerimi) sana teslim ediyorum. Derince uzun bir nefes alıp yavaşça bırakın. Bütün nefesinizi verebildiğiniz kadar verirken yüklerinizden kurtuldugunuzu hissedin...
Boşalan tüm negatif enerji ve travmaların yerine sevgiyi huzuru aşkı iyi sağlığı ve talihi alıyorum. Bu gün kendimi tüm olasılıklara ve mucizelere açıyorum.. Bu konuda sevgili Allah'ımdan ve elçileri olan meleklerden yardım istiyor, sevgi ile alıyorum... Öyle olsun öyle oldu Amin "

Sizi İçtenlikle Seviyor Ve Kucaklıyorum. Sevgide Kalın Mutlu Olun Dostlarım.

AKAŞA