woman male like reply
Düşünceler

Balık Burcuna Sahip İnsanların Özelliklerini Yakından Tanımak İster Misiniz?

Herkese hellöğğ. Kendim de bir balık burcu olaraktan bu düşünceyi yazmaya karar verdim. Yakından tanımak isteyen gelsin!

Kin duygusunu asla bilmezler.

Ne yaşamış olurlarsa olsunlar asla kin tutmayı benceremeyiz. Tabii ki yapılanı unutacak kadar da aptal değiliz. Ama hain planlar peşine de düşmeyiz.

Merhamet duyguları oldukça yüksektir.

Balık burcu duygusal bir burçtur. Bu duygusallıktan mıdır nedir, içinde çok fazla merhamet barındırır. Kimsenin kötülüğünü istemez, kıskançlık fesatlık nedir bilmez. Eğer balık burcu bir arkadaşa sahipseniz, sizin derdiniz onun derdi olur, sizinle beraber ağlar hatta.

Çok fazla neşeli ve pozitiflerdir.

Karamsarlık pek onlara göre değildir. Her şeyi kafaya takmazlar ve oldukça gamsızdırlar. Mizah anlayışları oldukça yüksektir. Öyle sandığınız gibi her şeye darılıp ağlamazlar.

Sezgileri ve hisleri oldukça iyidir.

Bir şeyin olacağını önceden tahmin edebilirler. Hissettikleri şeyler genelde çıkar. Bence en mükemmel özelliğimiz bu.

Oldukça çekici insanlardır.

Ekstra çaba sarf etmelerine gerek yoktur. Neşeli ve sevecen yapıları başkalarının dikkattini çekmeye yeter. Bunu kasten yapmazlar, yapıları odur. Genellik güler yüzlülükten kazanırlar.

Dikkat aşırı sevgiden ölebilirsiniz!

Kolay kolay kimseyi sevmezler, sevdiler mi de tam severler. Duygularını oldukça yoğun yaşarlar. Sevgilerini çok güzel gösterirler, bunu zaten hissedersiniz. Sadık insanlardır, sevdiklerine yanlış yapmazlar.