woman male like reply
Düşünceler

Annelerin En İyi Danışmanı Profesyonel İnstagram Sayfaları!

Her anne çocuğu için en güzelini en iyisini ister. Her çocukta bir adım daha iyi bir anne olabilmek için araştırır, okur, annelik hakkında bütün tavsiyeleri dikkate alır.

Eski zaman annelerimiz tamamen kendi tecrübeleri ile bazen de imece usülü birbirlerine verdikleri tavsiyeler ile evlatlarını büyütürlerken şimdiki zamanın anneleri daha çok sosyal medya destekli çocuk yetiştiriyor. Günümüzün modası instamomluk olmuşken çoğu anne-bebek sayfaları tamamen ticari amaçlı olduğu için faydadan ziyade anneleri daha da yanlışa yönlendirmektedir. E tabi bu kadar anne bebek sayfaları arasından hangilerine güvenebiliriz sizlere kendi bizzat takip ettiğim birkaç instagram sayfasını önermek istedim. Her birini gönül rahatlığıyla takibe alabilirsiniz.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi

Çocuk gelişimi hakkında ilk ağızdan bilgilerin paylaşıldığı, ilgili uzmanların makalelerinin de yer aldığı sayfa annelerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hatta ünlüler bile bu sayfayı takip etmekte.

Pedagog Dr. Adem Güneş

Birebir annelerden gelen soruları itina ile cevaplayan Pedagog Dr. Adem Güneş, sık sık yaptığı canlı yayınları ile annelerin takip ettiği instagram sayfalarında baş köşeyi alır. Doktor Adem Güneş'i dinlerken sanki başının üzerinde hale beliriyor. O kadar akıcı ve sakin bir anlatımı var.

Aile Çocuk Gelişimi ve Eğitimi

Çocuk gelişiminin yanında anne babalar için de davranış bilgileri veren bu sayfa mutlu çocuklar mutlu ailelerde yetişir sözünü motto edinmiş. Bir babanın evlatlarına nasıl yaklaşması gerektiği, annenin baba çocuk arasında nasıl bir rol edindiği her türlü bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal

Çocuk gelişimi uzmanı ve ögretim üyesi olan Saniye Bencik Kangal namı diğer Akademisyen Anne kendisi de bizzat annedir. Hem kendi evladı Demir ile birlikte yaşadığı yöntem ve uygulamaları hem de akademik bilgilerini paylaştığı şahsi instagram hesabı benim en favorilerimdendir.

Doğan Cüceloğlu

Danışman gibi danışman yazar Doğan Cüceloğlu'nun sözleri, yaşanmışlıklardan anlattığı hikayeleri anne babalar için büyük yol gösterici nitelikte. Doğan Cüceloğlu'nun sayfasında insan bir hikayeden bir hikayeye atlıyor.