woman male like reply
Düşünceler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Hangi Mağazalarda İndirim Var?

Her özel günlerde olduğu gibi seçkin mağazalar 8 Mart Kadınlar Günü için de essiz indirim kampanyaları hazırladı. Özellikle kozmetik alanda %70'lere varan indirimlerin yer aldığı mağazalar yine her zamanki gibi biz kadınların akınına uğramaya hazırlanıyor. Peki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde hangi mağazalarda indirim çılgınlığı var hep birlikte bakalım.

Watsons Kadınlar Günü indirimleri

Kozmetik deyince ilk akla gelen mağazalardan biri tabii ki Watsons. 14 Şubat, yeni yıl dahil bütün özel günlerde yaptığı indirimlerle bağımlılık yapan Watsons mağazalarında 8 Mart Kadınlar Günü için 25 binden fazla üründe indirim var.

Cosmetica indirimleri

Kadınlar gününde tabii ki ağırlık kadınların en düşkün olduğu konu kozmetik mağazaları ön planda olacak. Cozmetica markası da 8 Mart Kadınlar Gününe özel cilt bakım ürünlerinde %50, makyaj ürünlerinde ise %40'a kadar indirim kampanyası hazırladı.

Gratis mağazaları

Kozmetik mağazalarında en başı çeken Gratis mağazalar zinciri 8 Mart Kadınlar Günü için makyaj, saç bakımı, cilt bakımı ve parfümlerde %50'lere varan indirimleri tüm kadınlara sundu.

Teknosa 2020 fırsatları

Kadınlar günü'nde indirim yapan mağazalar tabii ki kozmetiklerle sınırlı değil. Teknolojik aletlerde en gözde magazalardan biri olan Teknosa, sadece internet alışverislerinde geçerli bir kampanya hazırladı. Indirimler hakkındaki ayrıntılı bilgiler teknosa.com'da.

H&M Kadınlar Günü indirimleri

Giyim sektöründe de iddialı markalardan H&M de internet üzerinden online yapılan be ayrıca H&M mağazalarından yapılan alışverislerde 8 Mart Kadınlar Günü'ne özel %70'e varan indirimler yapıyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlanan indirim firsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederim. Hepimize kutlu olsun.