woman male like reply
Soran Soran Seviye 5
Sorular
Aşk hayatında delileri mi seçersin, aklı başındakileri mi?
Gönlün delilere mi kayar, aklı başındakilere mi? Ben deli tiplerden uzak dururum. Post Img 1
Aşk İlişkileri 5 hafta önce 5 2
justice justice Seviye 5
Sorular
Kaç km mesafeden sonra mesafeler aşka engel olur?
Kaç kilometreden sonra mesafeler ilişkiye engel olur? 🤣🤣🎉🎉 Post Img 1
Aşk İlişkileri 5 hafta önce 7 1
emre99601 emre99601 Seviye 2
Sorular
İnsan illa birini sevmek zorunda mı?
Aşksız yapamaz mı?
Aşk İlişkileri 6 hafta önce 6 2
Lykia Lykia Seviye 4
Sorular
Sevmediğiniz yemeği eşiniz için yapar mısınız?
Kendimi sorgularken sizin de fikrinizi alayım dedim. Sevmediğiniz yemekler illa ki vardır. Ben sakatat işlerini pek sevmem ve ileride bu duruma geldiğimde nasıl olur tahmin edemiyorum. Siz sevmediğiniz bir yemeği eşiniz için yapar mıydınız?
Aşk İlişkileri 6 hafta önce 2 0
Sorular
Bir kız/erkek için en fazla ne yaptınız?
Normalde bu cümle pek de hoş görülmez. "Bir kız/erkek için..." Cümlenin başı bile itici ama nedense bu şekilde daha cazip ve kısa geldi. Özünü anlamanız açısından belirtmek istedim. Jdjsjsk Soruya dönelim: Bir kız için en fazla ne yaptınız? Bir erkek için en fazla ne yaptınız?
Aşk İlişkileri 6 hafta önce 1 0
Düşünceler
Akaşa İle Melek Kartları Yorumu Ve Şifa Çalışması
AKAŞA İLE MELEK KARTLARI YORUMU VE ŞİFA ÇALIŞMASI Bu kartlar karşına çıktıysa sevgili dostum bil ki bu bir tesadüf değil, evrenin bir mesajıdır. Aşşağıdaki Melek Kartı rehberliği farkındalık kazanmana yardım edecek. Ve hemen altta ki Gece Şifası etrafındaki toz bulutlarını kaldıracak ve kendini şifalandırmana yardım edecektir... MELEK KARTLARI REHBERLİĞİN " Var olan ilişkini daha güzel yaşamak isiyorsan (yada ruh eşini arıyorsan) bilki şuan yaşadığın bu durum önceki ilişki deneyimlerinden ve ailenden ögrendigin, bilinç altına kodlanmış olan negatif yaşanmışlıklardan kaynaklanıyor. Kendi geçmiş ilişki deneyimlerini ve aileden sana miras gibi kalmış olan ve artık sana iyi gelmeyen bu kapıları bul. Onları baskılamak, halının altına biriktirmek yerine gör ve kabul et... Mutlaka sana bir ders vermiştir bu deneyimler.. Deneyimlerini al - ama acıyı ve hüznü Yaratanın Nurunda yıkamaları ve sifalandirmalari için meleklerine teslim et. Artık neyi tekrar yasamak istemediğini ve ne istediğini daha iyi biliyorsun... Sevgi ve huzur yolunda gidersen ancak o zaman sevgiyi bulabilirsin. İçinde önceki ilişkilerine olan kızgınlığı (yada aileden öğrendiğin ve sana ait olmayan kalıpları) taşıdığın sürece benzer ilişkileri deneyimlemeye devam edersin. Ta ki bu düğüm çözülene kadar ... Ve bunu başarınca bil ki YENİ AŞK - HATTA BELKİDE GERÇEK SEVGİ HEMEN KAPINDA (yada var olan ilişkinin enerjisi temizlenir, tazelenir) ŞİMDİ SIRA GELDİ ŞİFA ÇALIŞMAMIZA - YAZININ DEVAMINDA ÇOK KISA VE BASİT BİR ÇALIŞMA TAVSİYESİ VAR GECE DUASI VE ŞİFA ÇALIŞMASI Gece uyurken zihin devreden kalkar. Olmazlar ve imkansızlar artık yoktur. İçinizdek özünüz ve Yaratan arasındaki negatif engeller kenara çekilir. Yapmanız gereken tek şey uyumadan hemen önce aşağıdaki niyet cümlesini okumak ve uykuda şifalanmaya niyet etmek :) Evet çok basit siz uyurken şifa size aksın. Size Şimdiden İyi geceler Meleklerim Tatlı Rüyalar. GECE DUASI " Sevgili Baş Melek Mikail (Arındıran ve koruyan melek, enerji rengi mavi ) ve Baş Melek Şamuel (Aşk ve sevginin meleği, enerji rengi çok açık su yeşili) Lütfen bu gece uykumda kutsal eşim ile birlikte bu boyutta ve diğer boyutlarda sevgi ile kavuşmamıza (ruh eşinizle henüz tanışmadıysanız, artık tanışıp kavuştuğunuzu veya birlikte olduğunuz biri varsa onu imgeleyebilirsiniz) bir daha bırakmamak üzere AŞKLA sarılmamıza, uyumlu bir hayat sürmemize engel olan bütün engellerin kolayca yok olup şifalanmasına niyet ediyorum. Kendi mucizemi yaratmama yardım edin. Kendimi yaşadığımda mutlu olacağım güzelliklere kolaylıkla açıyorum. Öyle Olsu Öyle Oldu Amin... Şükürler olsun... " Yoluna ışık olsun Meleğim Akaşa Post Img 1
Aşk İlişkileri 6 hafta önce 0 0
DeryaCa DeryaCa Seviye 9
Sorular
Erkekler kadınlarla iletişim kurmaya çalışırken neden çekinir?
Erkekler kadınlarla iletişim kurmaya çalışırken neden çekinir?
Aşk İlişkileri 6 hafta önce 2 0
justice justice Seviye 5
Sorular
Sana kim bakar?
Sana kim bakar? 🤣🤣🎉🎉 Post Img 1
Aşk İlişkileri 1 ay önce 1 0
Asel Asel Seviye 6
Düşünceler
Vaktinden Çok Geç Açan Çiçek!
Ben de sonradan anladım bazı seylerin güzelligini; Gündüz farketmediğin sokak lambasının kıymetini geceleyin anlamak gibi. Ya da refah zamanlarında burun kıvırdığın, açken ise muhtaç olduğun kereviz yemeği gibi. Bir yerin acıdığında oranın kıymetini anlamak gibi. Küsmeyi, kırılmayı, üzülmeyi, sinirlenmeyi bile özlemek gibi. Sözcükleri israf ederken, şimdi hiçbir kelimenin yerini dolduramaması gibi. İmkanları şimdi imkansızlığa kendi elinle çevirmek gibi. Adını koyamadığın o duygunun çok geç fizilenmesi gibi. Yanlış zamanda yanlış yerde olan insanlar gibi... Ardından yüzbinlerce cümle yazabilecekken, onun bir tekini bile okumayacak olması gibi. Vaktinden önce değil, çok geç öten horozun utancı gibi. Neden? Neden? Neden daha önce denemedin ve yanılmayı ya da yanlış yapmayı göze almadın diye bağırır sana içindeki ses. Ama iş işten çoktan geçmiştir. Hayat karşına yüzbinlerce kez fırsat ta çıkarmıştır üstelik. Belki gözünün taa içine sokmuştur farket diye. Ama sen arının minicik iğnesinden kaçar gibi 3-4 kere ellerinle kovalamışsındır. Şimdi sana ilişmiyor bak mutlu musun! Kimse üzdüğünün, kırdığının kıymetini anlamadan göçmüyor bu dünyadan Kimse üzdüğünün, kırdığının kıymetini anlamadan göçmüyor bu dünyadan malesef. Belki bir değeri vardı senin için sen de farkındaydın ama asıl kaybettiğinde içinde oluşan o boşluğu görürsün ve dersin ki :" Bu kadarını tahmin etmiyordum." Evet etmezsin tabi ki. Sen vakitlice anlayanlardan değilsin ki çünkü. Korkak birinin, artık gereksizce cesaret göstermesi gibi... Duygusuz kütük gibi birinin kış ayazında yanması ve hemen rüzgarın söndürmesi gibi. Çünkü o an yanmaya bile hakkı yoktur. Korkak birinin, artık gereksizce cesaret göstermesi gibi... Ve sizler kıymetini çok ama çok geç anladiğım herhangi şey eya kimseler; Ve özellikle sen, Karanlık bir kuyuya düştüğümde korkmayayım diye yukardan benimle konuşan ve bana ışık tutan. Kuyudan çıktığımda o ışığın kıymetini bilemediğim için beni affet. Şimdi hiçbir anlamı yok kuyunun da ışığın da. Ama senin anlamın var ben de. Hani insan insanın karşısına bir şeyi anlamak veya anlatmak için çıkar ya. Ben o zamanlar anlayamamıştım biz neden karşılaştık. Şimdiyse çok iyi anlıyorum. Ama anlatamıyorum. Çünkü yasak. Tıpkı yapmayı sıradan gördüğün bir şeyi içinden çok istediğinde o şeyin artık tüm ülkede yasaklanmasi gibi . Zaten anlat deseler de anlatamam. Çünkü çok derin ve karmaşık ; Tıpkı soğuk mevsimleri seven birinin yazı özlemesi gibi... ~ASEL~ Post Img 1
Aşk İlişkileri 1 ay önce 0 1
ghostgirl ghostgirl Seviye 1
Sorular
Sevgilimle cinsellik konuşmak neden ağlamakla sonuçlanıyor?
Sevgilimle cinsellik konuşmak (ben de konuşmak istiyorum) bir şeylere kırılmayla ve ağlamakla sonuçlanıyor bir çözümü var mıdır?
Aşk İlişkileri 1 ay önce 2 1